reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

reklama
Rozwiązanie
Jedynka nie tyle jest najbardziej zbliżona do mleka mamy, bo daleko jej bardzo, ale jest najlepiej kontrolowana, jako że podaje się ja od urodzenia. Choćby przez to jest lepsza. Kolejne już nie są tak restrykcyjnie kontrolowane.
Nie korzystałam z mm, ale miałam ma wszelki wypadek. Z tego co pamiętam, 1- do 6miesiąca, 2- od 6 do 12, a 3 po pierwszym roku życia.
Uważam,że 2 odpowiedniejsza. Ma na pewno składniki dostosowane do potrzeb malucha, a roczniak to juz je dużo rzeczy poza mlekiem i uzupełnia nimi składniki.
 
Na opakowaniu każdego mleko jest podany przedział wiekowy.... 🙄🙄🙄🙄
 

Załączniki

  • Capture+_2020-07-09-13-44-01.png
    Capture+_2020-07-09-13-44-01.png
    202,8 KB · Wyświetleń: 67
My zaczęliśmy pozno mm ale do roku dawałam 1. Jest najbardziej zbliżone składem do mleka matki, a resztę dziecko powoli dostaje przy rozszerzaniu diety. 2 zaczęliśmy po roczku i raczej zostanę przy nim bo ma lepszy skład od 3.
Producenci wprowadzili mleka po 6 msc bo 1 nie mogą reklamować, upowszechniać itd, a jakoś klientów muszą sobie nabić i dać znać o swoim istnieniu.
 
reklama
Jedynka nie tyle jest najbardziej zbliżona do mleka mamy, bo daleko jej bardzo, ale jest najlepiej kontrolowana, jako że podaje się ja od urodzenia. Choćby przez to jest lepsza. Kolejne już nie są tak restrykcyjnie kontrolowane.
 
Rozwiązanie
Do góry