reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Lola666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2022
Postów
44
Cześć, mam takie pytanie,zaczeliśmy się starać o kolejne dziecko, współżyliśmy tydzień przed owulacja dzień przed i dzień po_Od dwóch dni czuje jak dotykam troszkę niżej podbrzusza takie kłócie nie jest to taki ból że nie idzie wytrzymać, ale jak dotknę toczuje ten ból .Dodam że mam taki mleczny wodnisty jakby śluz .A w maju okres mi sie spóżnil o cztery dni, najpierw mialam taki ślusz jakby różowy a pożniej krawienie które trwało max 3 dni pózniej tylko takie brudznie bez skrzepów .Idę nie długo do ginekologa się przebadać chociaż byłam to nic nie striwdził osatnim razem.Zadaje pytanie bo może ktoś tez tamk miał
 
reklama
czy któraś miała tak , dodam że okres bede mieć za 11 dni, czy to może być zagnieżdzenie sie zarodka
 
Nie napisałam że stwierdzam to raz a dwa owulacja była we wtorek .Do ginekologa mam dopiero po weekendzie i siedzi mi cały czas to w głowie co może być
 
Owulacja byla we wtorek. Mamy piątek. Cokolwiek Ci sie dzieje, nawet jesli zaszlas w ciaze w tym cyklu nie masz prawa odczuwać jeszcze żadnych objawów.
 
Nie napisałam że stwierdzam to raz a dwa owulacja była we wtorek .Do ginekologa mam dopiero po weekendzie i siedzi mi cały czas to w głowie co może być
jeśli była we wtorek to nie było jeszcze zagnieżdżenia. Myślę, że ból i śluz po owulacji jest całkiem normalny w fazie lutealnej
 
reklama
Do góry