reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

wiki2004

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2023
Postów
32
Dziewczyny mam dziwną sytuację. Staramy się o dzidziusia od sierpnia...zauważyłam że od momentu rozpoczęcia wspolzycia bez zabezpieczenia mam rozlegulowane @ ostatnia spóźniła się 44 dni... aktualnie jest 2 dzień jak się spóźnia.. co ranek od dobrych 4 dni robię testy z moczu, wychodzi bladzioch na nich. W dniu spodziewanej @ robiłam test z krwi, ale wynik to <0.1 więc wyklucza.. czytałam dużo o tym i niby jest że z krwi w dniu spodziewanej @ jest już 100% pewnosci... miewam bóle podbrzusza, a dziś mnie co chwilę mdli, kilka razy biegłam już do łazienki.. Mam też podwyższoną temperaturę drugi tydzień (do 37.5 max) miała któraś podobnie? Brak @, na testach bladzioch
 
reklama
W dniu spodziewanej miesiączki beta hcg z krwi jest pewniakiem tylko wtedy, gdy faktycznie ten okres miał przyjść tego dnia. Nie wiadomo kiedy miałaś owulację skoro wszystko się rozregulowało, a Ty jej nie monitorujesz.

Kiedy robiłaś badanie? Ile w tym momencie spóźnia Ci się miesiączka?
 
W dniu spodziewanej miesiączki beta hcg z krwi jest pewniakiem tylko wtedy, gdy faktycznie ten okres miał przyjść tego dnia. Nie wiadomo kiedy miałaś owulację skoro wszystko się rozregulowało, a Ty jej nie monitorujesz.

Kiedy robiłaś badanie? Ile w tym momencie spóźnia Ci się miesiączka?
To fakt, że cyklów nie monitoruje. Mam tą aplikację flo, zawsze miałam @ na czas, ewentualnie dzień opóźnienia, ale od sierpnia poległo to... a badanie robiłam przed wczoraj (wtedy niby miałam dostać @) o jeśli miało by tak faktycznie być to dziś 2 dzień jak się opóźnia... od kilku dni czuję kłucie w brzuchu i pobolewanie. Nowością jest też dla mnie bardzo dużo śluzu. Około 2 tygodnie po poprzednim @ bardzo dużo śluzu mi wypływa, nie miałam tak nigdy wcześniej...
 
To fakt, że cyklów nie monitoruje. Mam tą aplikację flo, zawsze miałam @ na czas, ewentualnie dzień opóźnienia, ale od sierpnia poległo to... a badanie robiłam przed wczoraj (wtedy niby miałam dostać @) o jeśli miało by tak faktycznie być to dziś 2 dzień jak się opóźnia... od kilku dni czuję kłucie w brzuchu i pobolewanie. Nowością jest też dla mnie bardzo dużo śluzu. Około 2 tygodnie po poprzednim @ bardzo dużo śluzu mi wypływa, nie miałam tak nigdy wcześniej...
A nie myślałaś o wizycie u ginekologa, skoro ta miesiączka się tak spóźniła? Tak czy inaczej przed ciąża warto zrobić cytologię.
Mogłabyś też zrobić monitoring owulacji, albo chociaż kupić testy owulacyjne, to byś wiedziała mniej więcej, co się poprzestawiało i czy owulacja występuje.
Przy takich opóźnieniach ta aplikacja i tak nic Ci nie powie. Żeby pomiar temperatury był wiarygodny musiałabys robić wykresy kilka cykli i zobaczyć prawidłowości.
 
To fakt, że cyklów nie monitoruje. Mam tą aplikację flo, zawsze miałam @ na czas, ewentualnie dzień opóźnienia, ale od sierpnia poległo to... a badanie robiłam przed wczoraj (wtedy niby miałam dostać @) o jeśli miało by tak faktycznie być to dziś 2 dzień jak się opóźnia... od kilku dni czuję kłucie w brzuchu i pobolewanie. Nowością jest też dla mnie bardzo dużo śluzu. Około 2 tygodnie po poprzednim @ bardzo dużo śluzu mi wypływa, nie miałam tak nigdy wcześniej...
Myślałam, że masz więcej opóźnienia i jest większa rozbieżność między badanien labo a testami.

Ja podeszłabym do tego na chłodno i udałbym się do ginekologa. Nie doszukuj się objawów ciąży na siłę, bo tylko się nakrecasz, a to mogą być objawy wszystkiego i niczego. Żadna z nas Ci nie powie, dlaczego masz opóźnienia i skąd te cienie.
 
Do góry