reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady pilnie porady

Pierwszymaluszek

Aktywna w BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2017
Postów
74
Dziewczyny pomóżcie, co sądzicie
Witam, jestem w 12tc. Bardzo mało jem gdyż apetyt i możliwość wciśnięcia w siebie jedzenia jest u mnie praktycznie zerowe, mam bóle głowy i często robi mi się słabo ale tylko wtedy gdy np jadę z mężem do sklepu i podczas chodzenia po sklepie jakbym robiła jakiś ogromny wysiłek ( robi mi się słabo i wali mi serce). Do tego mój żołądek jest jakby na wiecznym kacu jakby w ogóle nie funkcjonował. Ostatnim czasem także strasznie chce mi się pic zwłaszcza nocą. Któraś z was miała podobne objawy? Jest się czym stresować czy to normalne, chce zaznaczyć że to pierwsza ciaza.
 
reklama
Każda ciąża jest inna. Nie ma żadnych powodów do zmartwień, jak nic innego się nie dzieje.
 
A morfologia wychodzi ok?

Bo mi wyszla anemia przez to malo sily i omdlenia mialam.
I tez nie mialam apetytu. Niby nie wymiotowalam ale w ciazy zamiast tyc to chudlam ;-)
 
Też mi jeśli chodzi o omdlenia przyszła do głowy anemia. Jak twoje wyniki krwi?
A jeśli chodzi o picie - to zbadaj sobie cukier, bo może to być oznaką cukrzycy ciążowej.
 
To jest ten problem, iż jesteśmy z mężem w Norwegii tu ciąże uznają dopiero od drugiego trymestru tak wiec nie mamy jeszcze żadnych badań, usg nic. Z tego co sami wyliczyliśmy to maluch ma 12 tygodni. Niedługo zjeżdżamy do Polski i to tam będę mogła dopiero porobić badania i czegokolwiek się dowiedzieć. Ta niewiedza mnie przeraża do tego to pierwsze maleństwo wiec nie wiem co w ciazy jest normalne a co nie.
 
To jest ten problem, iż jesteśmy z mężem w Norwegii tu ciąże uznają dopiero od drugiego trymestru tak wiec nie mamy jeszcze żadnych badań, usg nic. Z tego co sami wyliczyliśmy to maluch ma 12 tygodni. Niedługo zjeżdżamy do Polski i to tam będę mogła dopiero porobić badania i czegokolwiek się dowiedzieć. Ta niewiedza mnie przeraża do tego to pierwsze maleństwo wiec nie wiem co w ciazy jest normalne a co nie.
Cześć, ja do 6 miesiąca miałam wagę - 4kg od czasu potwierdzenia ciąży w 6 tygodniu. Teraz jestem w 30 tygodniu i dopiero od 26 tygodnia zaczęłam przybierać na wadze.
U mnie ciąża objawiala się początkowo zawrotami głowy :)
 
To jest ten problem, iż jesteśmy z mężem w Norwegii tu ciąże uznają dopiero od drugiego trymestru tak wiec nie mamy jeszcze żadnych badań, usg nic. Z tego co sami wyliczyliśmy to maluch ma 12 tygodni. Niedługo zjeżdżamy do Polski i to tam będę mogła dopiero porobić badania i czegokolwiek się dowiedzieć. Ta niewiedza mnie przeraża do tego to pierwsze maleństwo wiec nie wiem co w ciazy jest normalne a co nie.
Lepiej zjedz do Polski..
Oni tam są 100 lat za murzynami z prowadzeniem ciąży szok..
To samo w UK
Strach by mi nie pozwolił tam ciąży prowadzić
Takie coś ze się nie chce jeść na poczatku ciąży może być normalne ja tak miałam:-)
Mało ogólnie przytyłam w ciąży mimo że później apetyt od połowy miałam:)
Ale Najlepiej zjedz do Pl i tu prowadź ciążę porobić wyniki usg itp
 
reklama
Lepiej zjedz do Polski..
Oni tam są 100 lat za murzynami z prowadzeniem ciąży szok..
To samo w UK
Strach by mi nie pozwolił tam ciąży prowadzić
Takie coś ze się nie chce jeść na poczatku ciąży może być normalne ja tak miałam:-)
Mało ogólnie przytyłam w ciąży mimo że później apetyt od połowy miałam:)
Ale Najlepiej zjedz do Pl i tu prowadź ciążę porobić wyniki usg itp
Właśnie niedługo zjeżdżamy i ja już zostaje w Polsce gdzie będę prowadzić ciąże i rodzic. Tu bym się tego nie podjęła. Jak tylko dowiedziałam się o maluchu chciałam iść od razu do lekarza a to był jakiś 5/6 tydzień niestety zostałam poinformowana ze dla nich to nie ciąża. Zapraszamy od drugiego trymestru
 
Do góry