reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pord sn czy cc

Roza1111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Lipiec 2018
Postów
328
Dziewczyny ja sie tka mega boje porodu, ze sobie nawet nie wyobrazacie, tym bardziej, ze przy poprzednim strasznie popekalam nawet mam szczeline odbytu... ale lekarze twierdza, ze to nje jest wskazanie do cc meczylam sie bardzo dlugo dziecko urodizlo sie przez to z infekcja wewnatrzmaciczna, ja nie wiem juz czg nie isc do psychiatry po skierowanie na cc. Czy ktoras z Was tak zrobila?? Mamy ktore mialy i sn i cc jakbyscie mialy wybir ci wybieracie ? Dzieki
 
reklama
Bylam u psychiatry i skierowanianie dostalam. Dostalam natomist skierowanie do psychologa w celu przepracowania lekow. Urodzilam w koncu naturalnie. Tylko, ze to byl moj pierwszy porod.
 
Ja mam podobną sytuację. Nie zgodzę się na sn. Jeśli nie chcesz to walcz. Skierowanie od psychiatry powinno pomóc.. Poczytaj mój wątek pt. "Czy mogą mnie zmusić do porodu naturalnego". Tam dziewczyny odpisały mądre rzeczy.
 
Ja mam podobną sytuację. Nie zgodzę się na sn. Jeśli nie chcesz to walcz. Skierowanie od psychiatry powinno pomóc.. Poczytaj mój wątek pt. "Czy mogą mnie zmusić do porodu naturalnego". Tam dziewczyny odpisały mądre rzeczy.
Hej dzieji za odp poczyytalam, czy Pani juz jest po porodzie?? Widze, ze watek zalozong miesiac temu nie wierze w to jak traktowala Pania lekarka... az sie przeklenstwa pchaja na usta piz... eh
 
Ja wybieram się do psychiatry po zaświadczenie. Nie mam porównania bo to mój pierwszy poród ale bardzo się boję tych wszystkich komplikacji przy porodzie i tego, że ciążę przenoszę. Zaświadczenie chcę mieć tak w razie czego. Mój ginekolog wie, że chodzę do psychiatry bo leczę się na nerwicę więc takie zaświadczenie w każdej chwili mogę dostarczyć. Ale będę z tym zwlekać do końca.
 
Hej dzieji za odp poczyytalam, czy Pani juz jest po porodzie?? Widze, ze watek zalozong miesiac temu nie wierze w to jak traktowala Pania lekarka... az sie przeklenstwa pchaja na usta piz... eh
Ja jeszcze nie urodziłam. Termin mam na koniec roku. Nadal bardzo się boję. Marzę, aby mieć to za sobą. Mimo, że nalegam na każdej wizycie u lekarza na cc i mówię o swoim ogromnym stresie to żaden lekarz nie odpowiedział mi wprost. Nawet jak powiedziałam, że mam skierowanie od psychiatry to nadal nie potwierdzili, ze zrobią cc. Ponadto ja jestem już po cc i teoretycznie mam prawo do drugiej cc a oni nadal odmawiają jednoznacznej odpowiedzi. To mega frustrujace.
 
Dziewczyny ja sie tka mega boje porodu, ze sobie nawet nie wyobrazacie, tym bardziej, ze przy poprzednim strasznie popekalam nawet mam szczeline odbytu... ale lekarze twierdza, ze to nje jest wskazanie do cc meczylam sie bardzo dlugo dziecko urodizlo sie przez to z infekcja wewnatrzmaciczna, ja nie wiem juz czg nie isc do psychiatry po skierowanie na cc. Czy ktoras z Was tak zrobila?? Mamy ktore mialy i sn i cc jakbyscie mialy wybir ci wybieracie ? Dzieki
Ja też strasznie popękałam 3 i 4 stopień i jakbym drugi raz miała rodzić to mimo wszystko wybrałabym poród naturalny.
 
Dziewczyny ja sie tka mega boje porodu, ze sobie nawet nie wyobrazacie, tym bardziej, ze przy poprzednim strasznie popekalam nawet mam szczeline odbytu... ale lekarze twierdza, ze to nje jest wskazanie do cc meczylam sie bardzo dlugo dziecko urodizlo sie przez to z infekcja wewnatrzmaciczna, ja nie wiem juz czg nie isc do psychiatry po skierowanie na cc. Czy ktoras z Was tak zrobila?? Mamy ktore mialy i sn i cc jakbyscie mialy wybir ci wybieracie ? Dzieki
Hej pierwszego syna rodzilam sn kilkanaście godzin po czym poród przestał postępować A wody były zielone postanowili zrobić cc. Syn urodził się 4,090kg chyba nie dałabym urodzić te kilkanaście godzin było bardzo ciężkich i było mi przykro że tyle się męczyłam i mi się nie udało urodzić naturalnie tak jak chciałam. Teraz mieszkam w Niemczech i strach przed porodem mnie paralizowal i miałam wybór ciągle zastanawiałam się na co się zdecydować i stwierdziłam że wybiorę cc, bałam się powtórki jednak ta druga cc była dużo ciezejsza niż pierwsza i po zabiegu dopadł mnie zespół popunkcyjny. Teraz sama nie wiem może za trzecim razem spróbuje sn kto wie :D Ale podejście mam już lżejsze nie dramatyzuje że zdecydowałam się na cc cieszę się że dzieci mam całe i zdrowe to najważniejsze.
 
reklama
Dziewczyny ja sie tka mega boje porodu, ze sobie nawet nie wyobrazacie, tym bardziej, ze przy poprzednim strasznie popekalam nawet mam szczeline odbytu... ale lekarze twierdza, ze to nje jest wskazanie do cc meczylam sie bardzo dlugo dziecko urodizlo sie przez to z infekcja wewnatrzmaciczna, ja nie wiem juz czg nie isc do psychiatry po skierowanie na cc. Czy ktoras z Was tak zrobila?? Mamy ktore mialy i sn i cc jakbyscie mialy wybir ci wybieracie ? Dzieki

Hej, miałam podobną sytuację. Też bardziej chciałam cesarkę, ale wszyscy namawiali mnie na sn...
Poczytałam trochę w internecie i jednak dla dziecka zdrowiej jest to zrobić naturalnie ;) Ja ostatecznie urodziłam sn i Tobie również polecam tak zrobić! ;)
 
Do góry