reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pord sn czy cc

Dziewczyny ja sie tka mega boje porodu, ze sobie nawet nie wyobrazacie, tym bardziej, ze przy poprzednim strasznie popekalam nawet mam szczeline odbytu... ale lekarze twierdza, ze to nje jest wskazanie do cc meczylam sie bardzo dlugo dziecko urodizlo sie przez to z infekcja wewnatrzmaciczna, ja nie wiem juz czg nie isc do psychiatry po skierowanie na cc. Czy ktoras z Was tak zrobila?? Mamy ktore mialy i sn i cc jakbyscie mialy wybir ci wybieracie ? Dzieki
Witam czytam teraz twój wpis i myślę czy ta Twoja infekcja wewnątrz maciczna była przez długi poród bo pytanie jest takie czy miałaś gbs dodatniego bo od niego się wszystko zaczyna a nie od długiego porodu
 
reklama
Do góry