reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Łódź 2021

Mi098

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Październik 2021
Postów
38
Cześć wszystkimi,
niedługo stanę przed decyzją wyboru szpitala, w którym urodzę swoje pierwsze dziecko.
Zastanawiam się na Salve, a jeśli coś będzie nie tak to Matka Polka.
Macie jakieś doświadczenia z porodami w Łodzi?
Chętnie poczytam Wasze opinie, z góry dziękuję.
 
reklama
Ja rodziłam 2 razy w Madurowiczu i bardzo polecam. Raz też miałam cc w 22tc Matce Polce przez to że po całym szpitalu rozniosla się jelitowka. Wymiotowalam cała noc, nie chcieli dac leków do decyzji mojej prowadzącej. Łożysko się oderwalo i ratowali dziecko i mnie. Nie polecam. W salve rodziła siostra męża i była zadowolona
 
Ja rodziłam w Salve i jak najbardziej polecam,super położne i opieka.
Cześć wszystkimi,
niedługo stanę przed decyzją wyboru szpitala, w którym urodzę swoje pierwsze dziecko.
Zastanawiam się na Salve, a jeśli coś będzie nie tak to Matka Polka.
Macie jakieś doświadczenia z porodami w Łodzi?
Chętnie poczytam Wasze opinie, z góry dziękuję.
 
Dziewczyny, a chodzilyscie do lekarza, który pracuje na oddziale w Salve?
Ja prowadzę u Kubika. Przyjmuje w Salve ale na oddziale nie pracuje. Nie wiem czy to dobrze...
 
Nie,do Łodzi mam 70 km i chodziłam do swojego u siebie.Ale podczas porodu wszystkie czynności wykonuje położna, lekarz zjawia się gdy już dziecko wychodzi.
Dziewczyny, a chodzilyscie do lekarza, który pracuje na oddziale w Salve?
Ja prowadzę u Kubika. Przyjmuje w Salve ale na oddziale nie pracuje. Nie wiem czy to dobrze...
 
Dziewczyny, a chodzilyscie do lekarza, który pracuje na oddziale w Salve?
Ja prowadzę u Kubika. Przyjmuje w Salve ale na oddziale nie pracuje. Nie wiem czy to dobrze...
Ja tez prowadze ciaze u Kubika. Nie musi pracować na oddziale zebys rodziła. Nie przyjmuje porodu lekarz ktory Cie prowadzi a ktory ma zmiane (w przypadku cc) ale zazwyczaj to polozne podczas porodu są ważne.
 
reklama
Drugim szpitalem ktory biore pod uwagę jest Medeor lub Rydygiera.
Matki polki z opinii moich koleżanek odrzuciłam.
 
Do góry