reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród rok po roku

Xwikxx

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
44
Dziewczyny wiem że każda z nas jest inna i każdy poród jest inny ale jestem ciekawa jak to u was wyglądało. U mnie różnica między dziećmi 17 miesięcy jak u was wyglądał 2 poród rok po roku ? Był cięższy czy łatwiejszy ? Słyszałam że 2 poród w takim małym odstępie czasu jest dużo łatwiejszy jak było u was ?😊😀😀
 
reklama
Dziewczyny wiem że każda z nas jest inna i każdy poród jest inny ale jestem ciekawa jak to u was wyglądało. U mnie różnica między dziećmi 17 miesięcy jak u was wyglądał 2 poród rok po roku ? Był cięższy czy łatwiejszy ? Słyszałam że 2 poród w takim małym odstępie czasu jest dużo łatwiejszy jak było u was ?😊😀😀
O chętnie poczytam doświadczonych mam:)
 
Ja co prawda w większym odstępie czasu, ale sprawdziło się, że drugi łatwiejszy i w końcu mimo bólu mogę miło wspominać ;) ale przypuszczam, że znajdzie się też sporo kobiet dla których ten drugi był trudniejszy. Dużo jest czynników od których to zależy. 🙈
 
Co prawda u mnie różnica między dziećmi jest taka, że pierwszy poród w czerwcu 2016, drugi w październiku 2019 a trzeci w styczniu 2021. Różnica między dwójką najmłodszych dzieci to15 miesięcy. Wszystkie trzy porody wspominam dobrze. Były bardzo szybkie i nie nacinano mnie podczas żadnego ani nie popękałam. Nie wiem czy to, że porody były w krótkich odstępach czasu, ale polzna cię ostatniego powiedziała że organizm zaraz sobie wszystko przypomni bo niedawno rodziłam 🙂
 
Nie wiem czy to, że porody były w krótkich odstępach czasu, ale polzna cię ostatniego powiedziała że organizm zaraz sobie wszystko przypomni bo niedawno rodziłam 🙂
Przepraszam, bo coś mi sie poprzestawiało.
Miało być tak: nie wiem czy to, że porody były w krótkich odstępach czasu pomogło ale położna podczas ostatniego powiedziala że organizm zaraz sobie wszystko przypomni bo niedawno rodziłam 🙂
 
Przepraszam, bo coś mi sie poprzestawiało.
Miało być tak: nie wiem czy to, że porody były w krótkich odstępach czasu pomogło ale położna podczas ostatniego powiedziala że organizm zaraz sobie wszystko przypomni bo niedawno rodziłam 🙂
U mnie pierwszy poród trwał niecałe 2 godziny,skurcze były bolesne ale dało się wytrzymać mam nadzieję że drugi poród będzie podobny 😀
Szybki i dość łagodny
 
U mnie różnica między maluchami 21msc 2020 i 2021
Drugi poród zdecydowanie szybki ale bardziej z komplikacjami. Moim zdaniem było łatwiej i takie podejście inne
Czasami szybko nie znaczy lepiej :)
 
U mnie różnica 19 miesięcy. Drugi poród zdecydowanie szybszy 1,5h (pierwszy 6h). Na pewno to że w tak krótkim odstępie czasu te porody były ale myślę że na pewno wpływ miało to że bardziej świadomie podeszłam do tematu. Współpracowałam z położna i cyk pyk poszło, trochę ponad 4kg syn urodzony łatwiej niż córka 3,5kg półtorej roku wcześniej 😉
 
reklama
U mnie różnica 22miesiace. Pierwszy poród zle wspominam mimo ze od pierwszego skurczu do urodzenia zajął mi 4,5h. Ale strasznie się spinałam i panikowalam także sama potęgowałam swoj bol i go wydłużałam. Drugi poród trwal 2h. Byłam spokojna, prawidłowo oddychałam i poszło ekspresowo i mało co boleśnie. Teraz mam nadzieje ze czeka mnie w marcu trzeci i trochę się boje bo od ostatniego minie prawie 8 lat, a jeszcze położne przy drugim porodzie mówiły ze drugi to pestka, ale trzeci jest gorszy niż pierwszy zazwyczaj 🤣🫣 ale się nie nakręcam, mam jeszcze dużo czasu 😂
 
Do góry