reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

reklama
ja mam porownanie co do porodu w Pl a tutaj wiec stanowczo wybieram tutaj , kulturka , spokojnie caly porod ( w pl krzyczaly na mnie jak na gluipa pozatym byly 3 polozne i ginekolog ) tutaj tylko polozna 23 lata i moj facet !!! nastepne dziecko gdybym miala wybierac to tez tutaj rodze choc juz nie planuje !!!!!

agnes moze w niedziele ?? bo w sobote moj pan pracuje wiec i tak jestem bez auta , masz moze GG ?? tam szybciej sie mozna skontaktowac bo niewiem czy twoj tel mam dobry nr???

moze jeszcze ktoras sie zdecyduje ?? gosia albo kolezanka z okolic gemert ? tez ma dzieciaczki przeciez.................
 
czesc dziewczyny... po znow dluzszej przerwie sie melduje ;)
ale sie tu rozkrecilo, fajnie!! :)
ja przeszlam w opieke szpitala, bo 37 i pol tygodnia a malenka glowka nadal gora siedzi... uitwendig draaien nie pomoglo, moxa nie pomogla, ani zadne gimnastyki, lezenie na innym boku etc... w szpitalu chca raz jeszcze sprobowac tego "zewnecznego krecenia", ale tym razem z jakimis srodkami na rozslabienie miesni brzucha. a jak sie nie uda, no to planowana bedzie cesarka za tydzien lub 2... prosze, trzymajcie jutro rano za mnie kciuki (kto bedzie mial czas miedzy karmieniem ;D) aby sie to obracanie udalo!!

sciskam was wszystkie i pozdrawiam!!!

a co do pieluch: nie mam jeszcze doswiadczenia, ale planuje uzywac takich z bambusa i bawelny ekologicznej, czyli tych do prania i ponownego uzytku :) kupilam juz set Itti Bitti Tutto, jak narazie, w teorii i "zabawy na sucho" sa super! ;):):):D
 
Hej!
AniaWM bede 3mac kciuki!
A co do piluch,to wricilam do pampersa,chociaz kruidvat byl moim zdaniem taki sam wiec bede zmieniala co jakis czas,bo kuilam 2 na zapas z kruidvatu.W pranie pieluch nie bede sie bawila,nawet o tym nie myslalam nigdy!;
milego dnia,,,:-):-):-)
 
Co do pieluszek, to też nie mam jeszcze doświadczenia, ale z tego co czytałam i co mi inni doradzają to wybieram pieluszki tetrowe (wielorazowego użytku), szczególnie polecane przy chłopcu (nie tworzą zbyt wysokiej temperatury jak pampersy, co jest potrzebne w ochronie mały klejnocików chłopczyka);-) Ja sobie zamówiłam u rodziny i ściągnęłam z Polski, bo tutaj sa bardzo kiepskiej jakości, takie cieniutkie jak mgiełka.

AnnaJ007, witam serdecznie na forum. Co do porodu tutaj, to ja się bardzo cieszę, że tak się złożyło i akurat rodzę tutaj, a nie w Polsce. Myślę, że opieka medyczna, jak i sposób traktowania przyszłej mamy jest znacząco lepszy.

AniaWM, trzymam mocno kciuki. Napisz koniecznie jak przebiegło obracanie.

https://www.babyboom.pl/forum/members/annaj007-92587.html
 
Hej!!

AniaWM jak tam u Ciebie???
Nie ma ostatnio nikogo,wszyscy na wakacjach czy co???:-):-)
Ja dzis byłam małego zwazyc i w tym tygodniu przybral 250 g,a martwilam sie ze sie nie najada,juz jestem spokojna teraz.Piszcie co tam u Was mamuski,przyszle i obecne!!!
pozdrawiam,
moze wreszcie ładna pogoda sie zrobi,bo ja wczoraj musialam ogrzewanie wlaczyc w domu,bo zimno sie zrobilo:wściekła/y:a jest lipiec:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
miłego dnia
 
Witam wszystkie mamy i przyszle mamy
jestem tu nowa :) i nie wiem jak tu sie jeszcze poslugiwac aby sie cos zapytac (i czy wogole ktos to zobaczy) a mam bardzo waznych dla mnie pare pytan,poniewaz zostane mamusia no i nie wiem co dalej robic :( (to moje pierwsze dziecko bedzie) duzo sie juz naczytalam i w glowie mi sie przewraca bo kompletnie zielona jestem,moze ktos mi podpowie jakie pierwsze kroki mam zrobic .bede bardzo wdzieczna i mam nadzieje ze z nie milymi odpowiedziami sie nie spotkam tutaj.czytalam ze sa tutaj polozne tzn.ze trzeba taka miec.chyba za bardzo sie stresuje tym wszstkim bo juz nawet nie wiem co mam pisac .pozdrawiam
 
Witaj Zuzia
Nie martw sie,ktoras z nas zawsze Ci pomoze!Jesli chodzi o polozna,to jesli jest wszystko ok to ona prowadzi ciaze.A pierwsze co to powinnas isc do lekarza rodzinnego,jesli nie masz to musisz sie gdzies zapisac,i on z kolei skierujje Cie do poloznej.A poozna juz Ci wszystko wyjasni,da skierowanie na 1 usg,potwierdzajace ciaze,itd

nie stresuj sie,pozdrawiam:-):-):-)
 
reklama
Witam

Zuzia to nr tel do polskiej położnej w hadze 31-70-889-1382 rodziłam u niej i nie narzekam:tak: Ok 10 tyg ciąży szukasz sobie położnej i umawiasz się na wizyte i ona prowadzi cię aż do porodu (chyba że są jakieś powikłana....)



 
Do góry