reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w Policach

Cukszyk..mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2019
Postów
189
Witam cży któraś z was rodziła lub ma rodzic w Policach?. Jestem z Kołobrzegu i jeżdżę od miesiąca do Polic ze względu na moja cukrzycę i podłączenie pompy insulinowej na czas ciąży. Poród także ma się odbyć w Policach. Chciała bym się dowiedzieć jakiś opini na temat tego szpitala.
 
reklama
Hej. Ja rodziłam w Policach 28.12.2018. Poród że względu na cukrzycę ciążowa był indukowany w skończonym 38 tygodniu. Mimo to że był indukowany:cewnik foleya, oksytocyna to bardzo sobie chwalę. Zajęło wszystko 3 h. Personel miły i uprzejmy, lokalowa też przyzwoite warunki, większość sal 2 osobowych z łazienkami więc wszystko co potrzeba było. Nawet kosmetyki dla dziecka i podkłady porodowe były jak weszłam na salę po porodzie mimo że niby trzeba mieć swoje. Jedynie doradctwo laktacyjne to fikcja-jak prosiłam panie od tego o pomoc to nie przychodziły ale reszta personelu zarówno położne jak i pielęgniarki od noworodków super. Następnym razem też wybiorę ten szpital:)
 
Polecam rodzić w Policach 😊 też jestem z Kołobrzegu i rodziłam tam 31 marca 2019 r. Lekarze konkretni, pielęgniarki i położne bardzo miłe. Leżałam tam dwa tygodnie na patologii ze względu na podejrzenie krotkich rączek i nóżek, również cukrzyca. Na szczęście synek zdrowy, nic mu nie dolega. Na nasz Kołobrzeski szpital nie zdecydowałabym się przez zbyt dużo negatywnych opinii. A klinika w Policach i lekarze maja pozytywne opinie. Pozdrawiam
 
Do góry