reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w terminie

Dołączył(a)
20 Styczeń 2008
Postów
14
Dziewczyny, jestem w 37 tygodniu ciąży mam termin na 25 lipca. Ile procent kobiet rodzi w terminie..? bo ja sie boje, ze to moze stac sie jutro albo dopiero po terminie ... pomozcie. A juz sie nie moge doczekac na moje malenstwo. Tak bym chciala juz je przytulic. Czy istnieje mozliwosc ze urodze wczesniej?
 
reklama
ja mialam termin wg usg i om na 15.02 i tak tez urodzilam:) 14.02 pojechalam do szpitala, skurczy nie mialam jednak rozwarcie juz bylo wiec mnie zostwili, potem masaze szyjki, przebicie pecherze i 15.02 godz 1:53 urodzil sie maly.
 
jesli chcesz urodzic wczesniej, to jest na to pare sposobow. chyba najprzyjemniejszy to seks.

ja bym chciala urodzic dokladnie w terminie, bo to fajna data - 08.08.08
 
Dori naprawde fajna data.

Co do porodów w terminie to czytałam gdzies , że tylko 3% dzieci rodzi się wczesniej, a reszta w terminie lub po, ale raczej po terminie.
 
Dziewczyny, jestem w 37 tygodniu ciąży mam termin na 25 lipca. Ile procent kobiet rodzi w terminie..? bo ja sie boje, ze to moze stac sie jutro albo dopiero po terminie ... pomozcie. A juz sie nie moge doczekac na moje malenstwo. Tak bym chciala juz je przytulic. Czy istnieje mozliwosc ze urodze wczesniej?


tez czytałam o 3 % .
Reszta to maluchy ok 2 tyg. wcześniej albo 2 tyg po wyznaczonym terminie :tak:

Raz tylko spotkałam babeczkę która urodziła w terminie :tak:
Ale mówiła ze sama jest w szoku że ma tak punktualne dziecko :-):-D
 
tez czytałam o 3 % .
Reszta to maluchy ok 2 tyg. wcześniej albo 2 tyg po wyznaczonym terminie :tak:

Raz tylko spotkałam babeczkę która urodziła w terminie :tak:
Ale mówiła ze sama jest w szoku że ma tak punktualne dziecko :-):-D


Ja czytałam że 5%.

Lady urodziłam dwójkę dzieci dokładnie w terminie:tak:, do tego ważyły i mierzyły tyle samo:laugh2:
 
reklama
Do góry