reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w wodzie - śląsk

Z tego co wiem to na Śląsku można rodzic w dwóch miejscach w wodzie :
Górnośląskie centrum zdrowia dziecka w Katowicach oraz szpital na ulicy Łubinowej w Katowicach (nie znam nazwy). Obydwa mają kontrakt z nfz więc nie trzeba płacić za poród w wodzie.
Szpital na Łubinowej ma najlepsze opinie na Śląsku i to jest szpital prywatny więc można zapłacić sobie np za sale VIP itp. Może da się tam zarezerwować wannę do porodu
emoji848.png
Myślę raczej o publicznym szpitalu, ten na Łubinowej pewnie sporo kosztuje
 
reklama
O jak świetnie. W takim razie skontaktuje się z nimi, jak już będzie bliżej porodu.
Moje dwie koleżanki rodziły na Łubinowej i były zachwycone ❤️ położne z powołania, standard bardzo wysoki, sale z prysznicami. Nawet na przyjęciu zaznaczasz czy wybierasz posiłki wegetariańskie czy mięsne 😁
Żadna nic nie płaciła.

Jedynie co to zastanowiłabym się czy można faktycznie zarezerwować wannę do porodu czy nie ma takiej opcji. Musiałabyś tam zadzwonić.
Ale szpital ma rewelacyjne opinie wsrod moich znajomych.
Można też do ordynatora śmigać na wizyty bo przyjmuje pacjentki w Chorzowie i Katowicach. Prowadzi trudne ciąże. Tylko niestety on nie przyjmuje na nfz. Tylko wizyty prywatne.
Łubinowa jakby co ma też poradnie przyszpitalną. I tam przyjmują na nfz. Można poznać lekarzy, którzy pracują w szpitalu.
 
Moje dwie koleżanki rodziły na Łubinowej i były zachwycone ❤️ położne z powołania, standard bardzo wysoki, sale z prysznicami. Nawet na przyjęciu zaznaczasz czy wybierasz posiłki wegetariańskie czy mięsne 😁
Żadna nic nie płaciła.

Jedynie co to zastanowiłabym się czy można faktycznie zarezerwować wannę do porodu czy nie ma takiej opcji. Musiałabyś tam zadzwonić.
Ale szpital ma rewelacyjne opinie wsrod moich znajomych.
Można też do ordynatora śmigać na wizyty bo przyjmuje pacjentki w Chorzowie i Katowicach. Prowadzi trudne ciąże. Tylko niestety on nie przyjmuje na nfz. Tylko wizyty prywatne.
Łubinowa jakby co ma też poradnie przyszpitalną. I tam przyjmują na nfz. Można poznać lekarzy, którzy pracują w szpitalu.
Ja mam swojego lekarza prowadzącego które jest świetny, również prywatnie, no ido Katowic mam z 40 km więc daleko, ale zdecydowanie zainteresuje się tym tematem.
Super, że można wybrać posiłki, bo nie jem mięsa i nie wiem jak miałabym się żywić skoro pewnie w styczniu nadal nie będzie odwiedzin.
 
UCK w Katowicach. Tam mają nową dużą wannę do porodu. Nie wiem jak teraz przez Covid ale wcześniej można było zobaczyć sale. Jak coś to mam nawet zdjęcie tej wanny :) Rozumiem że nie masz żadnych przeciwwskazań do porodu w wodzie?
UCK w Katowicach. Tam mają nową dużą wannę do porodu. Nie wiem jak teraz przez Covid ale wcześniej można było zobaczyć sale. Jak coś to mam nawet zdjęcie tej wanny :) Rozumiem że nie masz żadnych przeciwwskazań do porodu w wodzie?
Hej, wyślesz mi zdjęcie tej wanny?
z góry dzięki.
Pozdrawiam, Klaudia :)
 
reklama
Do góry