reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

s.magdalena339

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
77
34 Tydzień ciąży
Dziewczyny wczoraj trafiłam do lekarza na wizytę awaryjną bo czułam ucisk w pochwie, tydzień wcześniej brązową plamę na wkładce, a dzień przed wizytą miałam silny skurcz brzucha (tylko jeden).
Lekarz po zbadaniu mnie powiedział że szyjka jest cała, ale mała jest już bardzo nisko. Mówił żebym włączyła oszczędniejszy tryb i się nie przemęczała. Kazał też kupić nospe forte w razie ponowienia skurczy bo na poród za wcześnie. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji że tak wcześnie dziecko już było nad szyjką? jak to się u was skończyło? martwi mnie przedwczesny poród
 
reklama
Rozwiązanie
Dzisiaj odczuwam też ból/ucisk w kroczu. Wcześniej ten ucisk był gdzieś tam w pochwie, ale teraz jest dokładnie w kroczu. na tej wtorkowej wizycie szyjka była ok, jedynie mała była bardzo nisko. czy możliwe że szyjka się skraca? są tego jakieś objawy? wizytę teraz mam w poniedziałek
Takie bóle w ciąży są normalne.
Dzisiaj odczuwam też ból/ucisk w kroczu. Wcześniej ten ucisk był gdzieś tam w pochwie, ale teraz jest dokładnie w kroczu. na tej wtorkowej wizycie szyjka była ok, jedynie mała była bardzo nisko. czy możliwe że szyjka się skraca? są tego jakieś objawy? wizytę teraz mam w poniedziałek
Takie bóle w ciąży są normalne.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry