reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

jaskółka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2009
Postów
262
Miasto
Londyn
Każdy dzień przybliża nas do niego. Jak to jest z Wami dziewczyny? Mam na myśli Wasze odczucia do tego wielkiego, zarazem trudnego wydarzenia, które nie ominie żadnej z nas. Niektóre będą rodziły po raz kolejny, inne zmierzą się z tym po raz pierwszy. Boicie się? Ja chyba JESZCZE nie ,jednak zaczynam dużo nad tym myśleć. Znając mnie zacznę panikować bliżej rozwiązania.
Zapraszam doluznej dyskusji.
Doświadczone koleżanki prosimy o wskazówki ;-)
 
reklama
Jelis chodzi o mnie to boje sie strasznie..cc niz sn ..;) obiecałam sobie ze ile będę mogła tyle będę próbowała urodzić naturalnie... ale zobaczymy jak to będzie
 
ja sie nie boje poki co, ale zobaczymy co bedzie pozniej...
obejrzalam dzis na necie pare filmikow z przebiegu porodow i nie wyglada to niestety na nic przyjemnego :-:)-:)-:)-(
ale pociesza mnie fakt ze po wszystkim przytule malenstwo i nie bede juz o niczym myslala :)
 
A ja powiem tak, nastawiona byłam na sn przy pierwszym dziecku i się rozryczałam jak dowiedziałam się o cc. Ale jak zobaczyłam w szpitalu kobiety po sn :szok: i opowieści koleżanek :szok: to nastawiam się na cc :-). Ale wiadomo każda inaczej wszystko przechodzi. CC się nie boję, ale sn panicznie - śni mi się po nocach

DZIEWCZYNY NIE OGLĄDAJCIE FILMÓW Z PORODÓW, po co się katować
 
Ja się nastawiam raczej na cc, chociaż bardzo chciałabym rodzić sn ale niestety może to być niemożliwe. Przy cc boję się tego że już po będę bała się wstać myśląc że pękną mi szwy i wszystko wypadnie, a przy sn boję się oczywiście bólu i nacinania krocza.
 
Jeśli o mnie chodzi to poród wspominam boleśnie, choć naszczęście z biegiem czasu wspomnienia te bledną. Męczyłam się naprawdę długo nim rozwarcie dobiło dziesiątki i na porodówkę jechałam już na pół przytomna. Niestety mojego bólu nie ukoiło maleństwo w ramionach, nie było mi to dane. Mimo ciężkich przeżyć wierzę, że teraz uda mi się dotrwać do końca ciąży i poród pomimo bólu uwieńczy krzyk i przytulenie mojego maleństwa...
 
ja poki co sie nie boje. Nie ja pierwsza i nie ostatnia bede rodzíc. Poza tym planuje rodzíc z mezem, chce miec swoja polozna, wstepnie wybieram szpital w ktorym dopiero co urodzily moje kolezanki i wrocily zadowolone.to wszystko na dzien dzisiejszy daje mi poczucie bezpieczenstwa. Aaa i jeszcze troche wierze(naiwnie lub nie)ze po mamusi przyjdzie i mi latwo i szybko urodzic:)
 
devi ja to bardzo bym chciała żeby przy porodzie był zemną mężuś .. i nawet juz mu o tym wspominałam ale on nie bardzo to widzi.. mam nadzieje ze zmieni zdanie do porodu.. a jeśli nie to zmuszać go nie będę;)
 
Monila- masz racje, faceta nie ma co zmuszac. U nas oboje chcemy byc razam, mi szczegolni zalezy zeby P. byl przy mnie w pierwszej fazie porodu no i w potem w pierwszych chwilach malenstwa na swiecie
 
reklama
Do góry