reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronienia nawykowe ↠ katowice

Imagine.M

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2018
Postów
56
Hej dziewczyny.
Znacie moze jakis dobrych lekarzy w Katowicach do poronień nawykowych :confused::confused:
Nie znam zadnego godnego, a juz 2 lata chodze po lekarzach w Czestochowie i żaden u którego byłam nie potrafi mi pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
Musze sobie zobaczyc, i chyba sie umowie. Juz 2 rok szukam dobrego lekarza, i dalej trafiamna takich którzy mało co zlecają. A ile mniej wiecej kosztuje wizyta u pani doktor?
Jakieś 200 do 250 zł z tego co pamiętam. W zależności czy było usg i gdzie przyjmuje. Pierwsza to chyba 250 zł. No i resztę badań które zleci to wszystko na swoją kieszeń niestety.
Ja sama chodzę do dr Janosz ! Przyjmuje w Angeliusie w Katowicach, w Szpakmedzie w Rudzie Śląskiej oraz MedSilesie w Zabrzu. Warto, ja przy niej doszłam do siebie po poronieniu i zaszłam w ciąże, ale byla wada genetyczna niestety. Leki które mi przepisała i badania świadczą o jej dużym doświadczeniu. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość. Kolejki długie.
Wiem, że jeszcze dziewczyny polecały dr Horaka w Bytomiu. Byłam u niego 2 razy ale zmieniłam klinikę.
 
reklama
Ja sama chodzę do dr Janosz ! Przyjmuje w Angeliusie w Katowicach, w Szpakmedzie w Rudzie Śląskiej oraz MedSilesie w Zabrzu. Warto, ja przy niej doszłam do siebie po poronieniu i zaszłam w ciąże, ale byla wada genetyczna niestety. Leki które mi przepisała i badania świadczą o jej dużym doświadczeniu. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość. Kolejki długie.
Wiem, że jeszcze dziewczyny polecały dr Horaka w Bytomiu. Byłam u niego 2 razy ale zmieniłam klinikę.

Musze sobie zobaczyc, i chyba sie umowie. Juz 2 rok szukam dobrego lekarza, i dalej trafiamna takich którzy mało co zlecają. A ile mniej wiecej kosztuje wizyta u pani doktor?
 
Musze sobie zobaczyc, i chyba sie umowie. Juz 2 rok szukam dobrego lekarza, i dalej trafiamna takich którzy mało co zlecają. A ile mniej wiecej kosztuje wizyta u pani doktor?
Jakieś 200 do 250 zł z tego co pamiętam. W zależności czy było usg i gdzie przyjmuje. Pierwsza to chyba 250 zł. No i resztę badań które zleci to wszystko na swoją kieszeń niestety.
 
Rozwiązanie
Do góry