reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
to jest chore powiem Wam tyle miałam wrócić do pracy, bo już nie miałam siły na to wszystko, miałam po 2, 3 jajca na monitach i nie wychodziło do tej pory ,
Bea co masz na wypisie pisiaj raz, dwa
 
bea pisz ja juz ide stad. Moze i bys nie odbierala tel problem w tym ze ani jednej osobie teog nie mowie tylko wam ale ok nic nie pisze juz. Jak ktos cos chce jestem na privie
 
Bea a ja bym zrobiła na przekór Fondie, pisz co tam u Ciebie?
Ja napisze coś o sobie, w tym miesiącu odpuściliśmy starania, cykl bez stymulacji, i mam mentlik...otóż jest 10 d po owu i zrobiłam betę i jest wynik 12:baffled: brać dziś już clexane?
robiłyście betę tak wcześnie...?

Wow! Super! Gratki i kciuki! A robiłaś sikanca wczesniej czy spontaniczna beta? Ciekawa jestem czy przy 12 wyszedł cien
 
Bea co Ci wyszło ?
Paula gratuluję i bierz clexan i się nie zastanawiaj .Powtórz betę i wierz w to maleństwo.
Fondie myślę że każda z nas jak zajdzie w ciążę to bardzo to przeżywa .To jest zrozumiałe po naszych przejściach,ale Ty już przesadzasz .Zobacz dziewczyny mają tutaj ogromne problemy zdrowotne i pewnie w duszy Ci zazdroszczą, że Tobie się udało i boją się, że one mogą nawet nie zajść w ciążę a co dopiero urodzić .Pomyśl o tym .
 
Wow! Super! Gratki i kciuki! A robiłaś sikanca wczesniej czy spontaniczna beta? Ciekawa jestem czy przy 12 wyszedł cien
Nie sikam już od czasu 1 ciąży...kiedy to robiłam 3 testy i nie wychodziły dopiero za 3 razem cień bladziutki wnerwiłam się strasznie i pojechałam wtedy na bete oczywiście niska,strasznie się martwię teraz wczoraj miałam kolonoskopie i strasznie mnie bolało wszystko na dodatek na 3 dni odłozyłam acard, kręgosłup mnie boli pewnie progestoreon niski ale zrobią mi jutro wynik z surowicy dzisiejszej
 
Bea co Ci wyszło ?
Paula gratuluję i bierz clexan i się nie zastanawiaj .Powtórz betę i wierz w to maleństwo.
Fondie myślę że każda z nas jak zajdzie w ciążę to bardzo to przeżywa .To jest zrozumiałe po naszych przejściach,ale Ty już przesadzasz .Zobacz dziewczyny mają tutaj ogromne problemy zdrowotne i pewnie w duszy Ci zazdroszczą, że Tobie się udało i boją się, że one mogą nawet nie zajść w ciążę a co dopiero urodzić .Pomyśl o tym .
Teraz jeszcze encorton, o której brać 8-9 rano mozna na czczo? czy trzeba koniecznie coś zjeść?
dziewczyny kiedy najwczesniej tzn w którym dc, czy po owu robiłyście bete? w pon jadę na powtórke bety, clexane już zrobione
 
Paula super !! Gratuluje i Trzymam kciuki [emoji8]
Beatka pisz co masz na wypisie [emoji5]
Fondie nikt nie pisze Ci tutaj na zle ale czasami przesadzasz. Kazda z nas jak uda nam sie zajsc w ciaze bedzie sie martwila,ale Ty sie za bardzo nakrecasz. Ciesz sie ta ciaza i wierz ze bedzie dobrze a nie szukaj na sile problemow.Objawy czy ich brak o niczym nie swiadcza. Jestes po szczepieniach wiec teraz musi byc dobrze.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry