reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja juz oczywiście nie śpię kładę się spać z kurami przed 22 i wstaje o 6:00

@burczuś trzymam mocno kciuki za teścik na pewno się uda

@nafoczka wiem właśnie o tych skurczach dlatego nie przepadam za tymi snami w pewnym sensie

@kas90 usg we środę jadę do Maliny na szczepienia ale jedziemy we wtórek wieczorem żebym nie musiała wstawać rano i w podróż jechać cało dniową
 
reklama
Sorki!ale cos telefon mi szwankuje,pisze do Was,bo mam ogromna prośbę,czy któraś z Was mogłaby nagrac taki filmik jak @kas90 szacun dla Ciebie :-) tylko zastrzyk robienia w udo,bo chcialabym robic,bo troche sie boje juz po tych boczkach,strach jest wynikiem mojej paniki bardziej,ale jesli ktoras by mogla to byłabym wdzięczna :-*,oczywiscie dla wszystkich GORACE POZDROWIENIA :-*
 
CZeść dziewczyny! Również przychylam się do prośby @bentula, bo od 20 tc. będę dawać w udo. Tylko nie wiem czy któras z was daje w udo.

Trochę się martwię, pocieszcie mnie, proszę. W nocy zdrętwiała mi cała lewa noga od pachwiny (chyba musialam cos uciskac, bo tylko zmienilam pozycję snu i czucie szybko wrocilo) i mam schizę czy krew dochodziła do maleństwa. Nie wiem czy jakos inaczej teraz spię, bo juz ktorys raz mam takie drętwienie czasem w nodze czasem w ręce na boku na którym spie.
 
Ja bede musiala dawac sobie heparyne po.kryjomu:/ bo mojngin jej nie zleca.a malina zleca do 6tyg polowr dawki. Mam odstawic dsien przed cc wiec w sobote wezme dosc pozno dawne kolo polnocy jakos. W niedizele.nie wezme i poniedzielk nie dm rady bo bede lezec wiec nie wstrzykne sobie we wtorek wstane sie umyc ibwtedy mi m da w udo. Czyli bede miec przerwe niestety 2doby a.potem jak bede chodzic sie muc bede sibie dawac i juz w domu normlanie nie mam innego wyjscia.
Nafoczka czyli wogole nie mialas juz heparyny po porodzie ??????
Kitki widzisz takiej to dobrze sami podali:)
Kas wal w.udo ja daje i zyje wczoraj w cos trafilam i krew tryskala na boki hahahh ale jak tak sie dzieje w udo to i tak jestem spokojniejsza niz jakby mialo tak tryskax z brzucha
 
@bentula tak pisała Beatka na drugim wątku jest film jak dawać w udo. Ja póki co cały czas daję w brzuch, choć już mam sporo zrostow, jakoś w udo nie mogę się przełamać.
@kas90 - ja też mam schizy co do spania. Od kilku miesięcy śpię tylko na lewym boku, ale mam też ten notch+ w tętnicy macicznej i też często się martwię czy mała dotleniona. W dodatku od dwóch tygodni puchna mi ręce i kostki u nóg, ręce mi dretwieja...i mała rano jakoś zmienia położenie od kilku dni, oczywiście panikuje....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry