reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kas90 ja jak zobaczylam na wadze 60 kg to bylam przerazona,a teraz troche moich dodatkowych kg lezy obok mnie [emoji3]
My mamy i rozek i spiworek i kolderke. A Szymek spi teraz w nocy w rampersie przykryty pieluszka bambusowa albo kocykiem.

Ja mam lozeczko obok naszego lozka i Szymek w nim spi ale nieraz w nocy wstaje i sprawdzam czy oddycha.

Porzeczka pieluszki sie przydaja ile by ich nie bylo. Ja kupilam kilka i po porodzie jeszcze domowilam bo mialam za malo.

Burczus udanego urlopu [emoji4]

Bertha najlepsza temperatura to 19-21st.

Porzeczka taki klin [emoji6]
Tez mam taki wlozony pod materac.

Bea25ta jak Szymek sie malo ruszal to tj.napisala @porzeczka pilam zimna wode i dzialalo.
 
reklama
@Gabiś możesz zerknąć na ten klin co wkleiłam to taki?

jak wygląda kokon? Możesz mi jakoś to nakreślić

Widziałam ten śpiworek woombie to ten kokon haha biedne te dzieci dziwnie to wygląda :)
Kokon to takie coś:

1501853848-aaaaaa.jpeg

1501853873-aaaaaa.jpeg

1501854042-aaaaaa.jpeg



Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marzycielka81 to M czeka jeszcze sporo stresu hehe bo jak sie udalo to dopiero za kilka tygodni sie wyjasni[emoji5]zycze Wam jak najlepiej[emoji5][emoji5][emoji5]

Dziewczyny z tym clexanem jest teraz tak,ze podobno chca wciskac wlasnie neoparin zeby go wybic.
Ja w 3 aptekach szukalam clexane:/
Moj lekarz powiedzial,ze niby to jest to samo ale jednak clexane podobno wypada lepiej w testach.
Ja chcialam brac neoparin ale jednak strach wygral i zostaje przy clexane i tak sie ciesze ,ze mam refundacje bo bylam wczesniej gotowa wydac 450 miesiecznie a nie 130[emoji4]

@Porzeczka1234 mowisz ,ze rozkrecasz sie z jedzeniem[emoji1]?

@motylek1234 co u Was?[emoji4]

@Marthi samopoczucie dobrze[emoji4]acard odstawilam na wlasna reke przy krwiaku na 3 tyg a potem za porada dziewczyn zaczelam brac co 4 dni ,teraz co 3[emoji4]clexane biore od testu codziennie.

@bertha trzymam kciuki noo kurde gdzie ta krecha cholewcia [emoji58]

@ovli22 ja mam mthfr i wystarczylo prenatal uno[emoji4]z dziewczynka mialam podobne odczucia zawsze[emoji6]

@Kwiatuszekk23 trzymam kciuki[emoji5]ps tez zamierzam kupic ten monitor oddechu
@kas90 coz ta nasza Asia zrobila sie taka modna heheh???ja juz z dwa lata temu tak planowalam a tu nagle same Joanny[emoji1]
Ja mam juz 2 kilo na plusie,nie wiem jak inne dziewczyny to robia ,ze sa na tym etapie co ja i nic nie tyja[emoji58]

@matulkaa daj znac po wizycie[emoji5]

@burczuś udanego urlopu[emoji4]

@Gabiś woombie podobno jest super[emoji4]
Malutka jest przeslodka [emoji7]

Fajne sa tez te dostawki do lozka chicco dzidzi spi jakby z rodzicami ale jednak nie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry