reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bobasek1990 no widzisz my ludzie jednak.
małej wiary jesteśmy wiem coś o tym. Jak @Destino pisze bierz leki ja też miałam 15 mg od maliny 10 mg rano i 5 mg do obiadu. Kazał brać do 16 tygodnia na własną rękę w sekrecie przed nim brałam do 20 tygodnia moze kiedyś się przyznam :p. Będzie dobrze musisz w to wierzyć

@Destino ja też zastanawiam się dla kogo go kupiliśmy :D. A tak poważnie nie namawiam ale mogłabym je sprzedawać bo jestem w nim zakochana i jestem mało obiektywna nie widzę żadnych wad :p
 
reklama
@matulkaa - to też już daleko :) półmetek za Wami! <3

@marzycielka81 - dzięki kochana! :)

@Funia90 - nie pamiętam już o co chodzi z tym dobrym podejściem :D czyżbyś mówiła o moich przemyśleniach dot. nastroju? :p

@anetkruczek - obiecuje za jakiś czas jak bede miec luzniej na glowie ;)

@Destino - super, że z maluchem dobrze!

@bertha - życzę Ci kochana przejęcia tego brzuszka... ;)

@marshia - tak jak mówisz, każda z nas o tym słońcu tutaj marzy <3 a doktorek zabawny :D i pewnie Twoja odpowiedź odnośnie pytań go nieco zdziwiła :D

@magda1208 - masz rację co do @Porzeczka1234 i @kas90 <3 aczkolwiek musimy zrozumieć, że dzidziuś to ogrom pracy więc na początku na pewno będzie im ciężko wszytsko pogodzić i musimy mieć to na uwadze ;*

@marshia - o cholera, ale jak to zablokowana szyjka? :/ czym?!?!?!
@ovli22 - na pewno znajdziesz tutaj osobe, ktora bedzie testowac razem z Tobą! ;* czasem sie nie udaje, ale warto probowac dalej... :)

@melania86 - gratuluję <3

@Destino - dziękuję jak zwykle zresztą za piękne słowa i słow , które dodają otuchy. ;* <3

@bobasek1990 - ale czekaj, bo ja już się pogubiłam - od kiedy jesteś w ciąży? kiedy testowałaś? czy coś przegapiłam, czy już nie pamiętam?!
Opisz proszę - robiłaś test na ile przed miesiaczka czy w dniu miesiaczki i wyszedl negatywny a kiedy Ci wyszedl pozytywny? Czy robilas bete?
 
@Destino nie ma jak samodzielne podejmowanie decyzji :p. Ja trochę żałuję , że się nie zdecydowałam wcześniej malutkiej bym puszczała te spiewy z macicy żeby wiedziała, że z tej strony brzuszka też jest fajnie :)
 
@bobasek1990 :) :) :) bierz leki i wierz, ze one wciąż działają w organizmie, nawet jak odstawiłas. Każda z nas wie przecież, ze dupek czy luteina podtrzymują ciążę, ale jak jest silna to sama się utrzyma. Encorton wciąż działa, steryd nie przestaje działać z dnia na dzień. A heparynę musisz brać? Czekamy na dobre wieści tyljo.
Ja po usg. Ponad 15 mm jeszcze :(, wypłakałam się doktorkowi, ze wszystko pod górę i co się podniosę, to znów jakaś kłoda :( "Zapakował" tabletki i czekamy do jutra. Jak coś on będzie mi robił zabieg, wiec o tyle dobrze.
Edit: @Marthi szyjka po prostu zamknięta. Nue reaguje na tabletki, nie powodują one tym razem żadnych skurczy, nie rozwiera się, żeby poszło cis więcej niż plamienie. Ale ja naiwna ciagle wierzę, ze 3 doba da efekt. On sam tez powiedział, ze wolałby uniknąć zabiegu, żebyśmy w 2 cyklu mogli już znowu próbować. A nie czekać min 3 miesiące :(
 
Ostatnia edycja:
@bobasek1990 dwa dni bez duphastonu ciazy na pewno nie zaszkodzily. To ma wspomagac niski progesteron a jak pisze @Destino progesteron w ciazy tez jest. Odnośnie encortonu bierz od teraz. Tez 2 tabletki w ta czy w tamta nie odrzuca zarodka. Prawda jest taka ze leki potzrebne ale to nie jest tak ze pominiemy 1 dzien i zaszkodza ciazy. Szczegolnie te 2 powyzej. Zapytaj lekarza przy okazji. Moim zdaniem najbardziej szkodliwe jest pominiecie clexane.
@Destino maluszek ma na imie Pawelek. Wazy juz 2200... I miał isc do domku a tu takie cos. Ale Bog mu pomogl juz tyle razy wierze ze nad nim czuwa.
@Porzeczka1234 super ten baranek do czego on jest ulatwia zasypianie?
 
@marshia a coś krwawisz?

@iveo niustannie trzymam kciuki za Pawełka jedzie do Opola? Kochana ten baranek na kazdej z kopytek ma diode i jak przyciśniesz to jest albo melodyjke + serduszko, albo szum wód + serduszko itd on jest pomocny przy usypianiu ale również uspakaja malucha bo te melodyjki są takie jak w brzuszku i maleństwo czuje się bezpiecznie. Odejrzyj sobie filmik na Youtube mnie one przekonały :) no i jeszcze uroda baranka sama wiesz ;)
 
Ostatnia edycja:
@marshia chyba nie kazdemu sie po tabletkach rusza ja mialam podawane i zero reakcji 2 razy zabieg niezbyt jestem zadowolona ze tak bylo szczegolnie w 1 ciazy 7 tydzien mozna bylo poczekac na samoistne ale pocieszam sie ze wiele z nas mialo zabiegi i to nie koniec swiata
 
Dziewczyny jestem w ciąży płaczę cały czas bo 3 dni temu obstawiam dupka i zmniejszyłam encorton ale jestem zła na siebie może dzisiaj wezmę 2x2 dupka i 10mg encortonu nie zamalo

Bobasku, to wspaniale, nic się nie martw!! JA w udanym cyklu też zmniejszyłam encorton do 5 mg, a dupka nie zdążyłam właczyc, bo miałam cykl "bezowulacyjny".
zresztą w zaleceniam miałam dupka od 20 do 25 dc i pytałam, co jesli odstawię w 26, bo test nie wyjdzie, a bede w ciąży, to mówiła dr, że przez te kilka dni własny progesteron sobie spokojnie poradzi.
 
reklama
@bobasek1990 :) :) :) bierz leki i wierz, ze one wciąż działają w organizmie, nawet jak odstawiłas. Każda z nas wie przecież, ze dupek czy luteina podtrzymują ciążę, ale jak jest silna to sama się utrzyma. Encorton wciąż działa, steryd nie przestaje działać z dnia na dzień. A heparynę musisz brać? Czekamy na dobre wieści tyljo.
Ja po usg. Ponad 15 mm jeszcze :(, wypłakałam się doktorkowi, ze wszystko pod górę i co się podniosę, to znów jakaś kłoda :( "Zapakował" tabletki i czekamy do jutra. Jak coś on będzie mi robił zabieg, wiec o tyle dobrze.
Och Ty bidulo...ja chyba bym się poddała w 2 dniu i nie chciała tego przeciągać...Nie dałabym rady zwyczajnie :/ Ale Ty walcz i oby w końcu się u Ciebie ruszyło...
@melania86 gratuluję:) może dodasz zdjęcie? może chociaż na zamknięty wątek? daj pocieszyć oczka;)
Za dzisiejsze wizyty kciuki zaciśnięte!
@bobasek1990 trzymam kciuki za pomyślny rozwój ciąży :*
 
Do góry