reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@kas90 mam super ginke. Zmartwila sie opadaniem narzadow. Jesli chce cc bez problemu mi zrobi. Tylko musze sie okreslic. Niestety nic nie sugeruje. Ona wie, ze decyzja trudna, bo co nie wybiore, to niesie za soba konsekwencje. A jesli bedzie sn, to obydwie wiemy, ze z czasem waga Nataniela moze przewazyc na korzysc cesarki. No troche mnie ti meczy i caly czas o tym mysle. Odpuszcze troche, bo to caly miesiac. Zobacze jak sie wszystko bedzie rozwijac. Jeszcze konsultacja z kardiologiem moze pomoze wybrac. Bardzo dziekuje za wszystkie wypowiedzi. Dziewczyny mowcie smialo co myslicie. Decyzja i tak moja bedzie. A dobrze posluchac co inni o tym mysla, ale tez maja za soba w doswiadczeniu

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja mam brać fragmin 5,000/0.2 ml .
Czy to nie będzie za mało ?
1508430035-aaaaaa.jpeg

Bo jak czytam to każda z was ma brać min 0,4

2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
@Destino mam ten sam dylemat chcieliśmy 3 dzieci zawsze to marzy się wciąż. I dlatego dumam nad tą cesarką rozmawiałam z moja dr i powiedziała , że po roku mogę sie starać mhhh chyba wcześniej nawet bym nie próbowała głowa moja musi też odpocząć ale z drugiej strony mam świadomość , że to operacja zrosty itd i tak boję się podjąć decyzję sama bo również boję się naturalnego porodu aby się nic nie stało i tak o to poprosiłam moja dr żeby sama zdecydowała jej mąż ginekolog powiedział , że on zrobi mi cesarke za duży stres rodzę w szpitalu gdzie on jest ordynatorem ona mówi ,że jako lekarz mówi naturalny poród jako kobieta cc Pani dr również mama czyli 2 w 1. Moja szwagierka mówi cesarka z mamą ostatnio rozmawiałam też mówi że moze cc chociaż 2 urodziła sn. Ja nie jestem tak spokojna jak @kas90 ja boję się każdego dnia porodu ale nie bólu ja boję się tylko o małą . Zawierzam Panu ale stach jest ogromny

@Maciejka78 kochana to czemu nie idziesz na usg ? Piersi to nie wyznacznik ja miałam jak flaczki do 7 tygodnia

@bobasek1990 ja od początku biorę 0,6 także taką Ci radzę to moje doświadczenia.

@ovli22 mała ta dawka ile ważysz?

@Marthi dobrze że znalazł żonę inna niż Ty haha. Swoją drogą miałaś przygody
 
Ostatnia edycja:
@Marthi co za historia. A drugi M ten prawie maz partner hehehe oj zalezalo mu zalezalo fajnie. A tamten swir mam nadzieje zetej zony nie straszy biegajac po lesie

@Destino pytasz o zdanie. Masz rownie trudna decuzje jak ja tylko ja na temat szpitala. Ja pewnie sklanialabym sie do naturalnego porodu a potem zrobic porzadek z ewentualnym opadaniem. Ciekawe jakyglada teraz twoja endometrioza. Mam dzieje ze los sam zadecyduje i uchroni cie przed myslami ze zle wybralas .

@bobasek1990 ladna ta kreska na tescie to już nie cien tylko wyrazna krecha.

@Maciejka78 tez mialam z tymi cycami w tej ciazy ktora trwa takamo jak ty. Do tej pory jakies te cycule jakies takie byle jakie ale to obrze moze mi takie duze nie zostana po porodzie.

@Funia90 wyobraz sobiw ze staralam sie ogolic na gladko a on ani mi w majtasy nie zagladnal tylko usg zrobil ehh a ja wybrokatowana
 
reklama
Do góry