reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kas90 kochana noc przespana co 3 godziny oczywiście jedzenie. Musiał ją boleć brzuszek wczoraj w dzień . Robiłam sałatkę z cebulą rybką zjadłam może ją wzdymała nie wiem czy to jedzenie ma znaczenia bo teorie różne mówicie, że to nie ma znaczenia sama nie wiem ale jak zjem coś cieżkostrawnego to mała od razu nie spokojna

@Funia90 ja dalej nie sexy nie używam :D

@Maciejka78 Kochana te sny będą jak na jawie haha. Zobaczysz jaką człowiek ma fantazję :D

@Destino niech mały siedzi w brzuszku jeszcze za mały aby wychodzić na tą stronę . Dobrze , ze wyniki ok. Też myślę że będzie miała cesarkę

@marshia kciuki za mamę i aby to ta torbiel pękła bedziesz miała spokój

@magda1208 jestem z Tobą kochana jesteś po zabiegu? Moje serce płaczę razem z Tobą

@bea25ta już niedługo przebieram nóżkami zobaczysz jakie to szczęście po tylu latach czekania


Tak .Gdyby nie to , że bardzo chciałam zbadać material aby wykluczyć wade genetyczną tak jak ostatnio i skupić się na immunologi nie miała bym zabiegu. Wspólnie z moją doktor , która na praaaaaaaaaaawdę zrobiła wszystko abym jak najmniej ucierpiała i moja macica .
Podjęłyśmy taką decyzję aby sprawdzić co z genetyką. To człowiek anioł robi wszystko aby jak najmniej zaszkodzić. Doktor twierdzi , ze ingerencja była tak nie wielka , że mogę odczekać cykl i wrócić do starań ja daję sobie czas muszę sprawdzić genetykę. Obawiam się że moje złe wyniki a jest ich dużo i immunologia są trudne do okiełznania.Twoje serce ma się radować masz Zosieńkę to nie czas na smutki. Z moimi chorobami muszę mieć świadomość , że łatwo nie będzie i brać każdy scenariusz pod wzgląd . Dla mnie i męża pozytywny test nie stanowi tak naprawdę nic wręcz przeciwnie pojawia się strach i lęk jak będzie tym razem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@magda1208 tak czułam...dobrze , że już po... i , że doktorka podchodzi jak do człowieka to bardzo wazne . Zobaczysz co pokażą wyniki , i jaki dalszy plan . Kiedyś zaświeci słońce dla nas wszystkich ;**
 
@Destino ciesze sie ,ze dobrze[emoji5]moj brzuch rosnie z dnia na dzien i kocham ta kruszynke jak nie wiem[emoji5]
W ogole na styczniowkach mamy pierwsza zywa dzidzie od tygodnia i druga sie szykuje chyba.
Hmmm masaz krocza polozna chyba mowila od 37 tc ale moge dopytac jutro na szkole.
Poki co cwicze miesnie kegla


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A dziewczyny, jak się ćwiczy mięśnie kegla i na czym polega masaż krocza?
Kiedy macie termin Funia i Destino?
 
@smerfik88 na 19 stycznia. Tylko moj brzuch niesubordynowany i ciagle jakis numer wykreca [emoji1] minelismy juz 32tc wiec i tak jestem spokojna gdyby cos sie wczesniej zaczelo. U nas synek Oskar Nataniel, choc chyba czesciej bedzie Oskar, bo cos tatusiowi n przez gardlo nie przechodzi

@olaa90 to dopiero 6tc. Jak do 8tc sie nie pojawi to jest pozno. Zarodeczek szyka sie w 6-7 tc. Cos ci wasi lekarze strasza ostatnio. Dobry lekarz nie szuka tak wczesnie zarodka. A jak szuka i nie znajduje to i tak czeka by sie upewnic, bo na takim etapie 1 dzien moze decydowac o wszystkim. Mialas ostatnio przyklad @ilis

@magda1208 jak trzeba placz, jak trzeba dyskutuj z Bogiem. Nie boj sie tego. Mozesz mu nawet nawyrzucac. Wazne, ze przy nim jestes. On bedzie cie za to jeszcze mocniej kochal. A zrozumiec... jak ci sie uda, to dobrze. Niestety czesto nam zrozumiec trudno. Ja poddalam sie w probach zrozumienia, ale nie w probach wrecz wyrwania Bogu z rak mojego cudu. Walcz z nim o swoje malenstwo. Przekonaj go, ze juz najwyzszy czas by blogoslawil wasze malzenstwo. Jesli bedziesz zdeterminowana, mysle, ze w koncu ustapi. Przeciez chce dla nas jak najlepiej. Tylko, czy my tez tego chcemy?... tak prawdziwie i do konca?... Na te pytania kazda z nas odpowiada sobie gleboko w sercu. Buzka dla Ciebie i twojego M [emoji8][emoji8]

@Ilis91 moze nie do konca bez znaczenia z encortonem, ale i tak zadziala. Ja tez najczesciej go o 9 bralam.

@Porzeczka1234, @kas90 fajnie sie czyta posty mam. Dla mnie to jakis inny swiat, choc przeciez w nim zylam jak chowalam siostrzenice. Ale swoje to swoje. Moze jak urodze, to bedziecie mnievinstruowac razem z @agatush, @nafoczka, @bea25ta



Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak .Gdyby nie to , że bardzo chciałam zbadać material aby wykluczyć wade genetyczną tak jak ostatnio i skupić się na immunologi nie miała bym zabiegu. Wspólnie z moją doktor , która na praaaaaaaaaaawdę zrobiła wszystko abym jak najmniej ucierpiała i moja macica .
Podjęłyśmy taką decyzję aby sprawdzić co z genetyką. To człowiek anioł robi wszystko aby jak najmniej zaszkodzić. Doktor twierdzi , ze ingerencja była tak nie wielka , że mogę odczekać cykl i wrócić do starań ja daję sobie czas muszę sprawdzić genetykę. Obawiam się że moje złe wyniki a jest ich dużo i immunologia są trudne do okiełznania.Twoje serce ma się radować masz Zosieńkę to nie czas na smutki. Z moimi chorobami muszę mieć świadomość , że łatwo nie będzie i brać każdy scenariusz pod wzgląd . Dla mnie i męża pozytywny test nie stanowi tak naprawdę nic wręcz przeciwnie pojawia się strach i lęk jak będzie tym razem.
Magda ja też zawsze miałam zabieg bo po prostu psychicznie nie dałbym rady. Kochana właśnie dlatego , że mam Zosieńkę przykro i smutno mi 2 razy bardziej tak bardzo chciałbym aby Wam się udało abyście mogli cieszyć się darem macierzyństwa. Myślę ,że dobrze zrobiłaś wykonując badanie z poronienia. Jeśli chodzi o starania daj sobie tyle czasu ile Ci potrzeba. Kochana niestety chyba dla większości z nas test pozytywny zamiast radości stanowi strach i niepewność. Ściskam Cię bardzo serdecznie.

@Destino swoje to inaczej mi zawsze obce dzieci jak ulewały to nieładnie to pachniało a swoje mhhh kochana w ogóle mi nie przeszkadza prawie nie czuję. Macierzyństwo zaskakuje. To takie spostrzeżenia codziennie nowe :)
 
@bertha cwiczenie miesni kegla to taka troche trudna sprawa. Jak robisz siku i chcesz przerwac strumien to musisz zacisnac miesnie kegla. I tak sie je cwiczy, co prawda nie w trakcie sikania, tylko wszedzie lezac, stojac idac. Tego nie widac. Zaciskasz te miesnie i puszczasz i robisz takie powtorzenia kilka razy dziennie po 5-10 min. Z czasem coraz dluzej je zaciskajac. Jak jestes gdzies i chcesz siku, a nie mozesz zrobic i wstrzymujesz, to sa wlasnie cwiczenia miesni kegla. To tak najprosciej i obrazowo. A masarz krocza robisz fozycznie. Delikatnie masuje sie ruchami w ksztalcie litery u (od godz3-9) dolna przestrzen warg sromowych i skore miedzy wagina a odbytem. Potem wkladasz kciuki do dziurki, tak na max2 cm i delikatnie uciskasz w dol w strone odbytu. Jak zaczyna piec albo boli to trzeba przerwac. Masaz trwa od 5-10 min. Nie dluzej. I z czasem powinny sie zmiescic 4palce [emoji32] wtedy masz rozciagliwa ta przestrzen tak, ze 2/3 glowki sie miesci i udaje sie uniknac naciecia czy rozerwania podczas porodu. Sprawdzimy

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234, ja teraz bardzo uważam na to co jem, a i tak jest coraz gorzej z brzuszkiem... doszły chyba skurcze żołądka po jedzeniu, bo jest bardzo niespokojna, pręży się i ulewa. Do tego w nerwach jadłaby non stop, aż mi się drugi nawał zrobił. Po prostu to się zaczyna po 3 tygodniu i trudno coś z tym zrobić. Ja też jeszcze czekam z seksami do wizyty:p

@Funia90, @Destino, ja masaż próbowałam zrobić raz:D I stwierdziłam, że wolę nacięcie, bo był bardzo nieprzyjemny i nie dałam rady. Ale też czytałam, że można dopiero po 36 tc.

Madziu @magda1208, ściskam Cię;*
 
@smerfik88 na 19 stycznia. Tylko moj brzuch niesubordynowany i ciagle jakis numer wykreca [emoji1] minelismy juz 32tc wiec i tak jestem spokojna gdyby cos sie wczesniej zaczelo. U nas synek Oskar Nataniel, choc chyba czesciej bedzie Oskar, bo cos tatusiowi n przez gardlo nie przechodzi

@olaa90 to dopiero 6tc. Jak do 8tc sie nie pojawi to jest pozno. Zarodeczek szyka sie w 6-7 tc. Cos ci wasi lekarze strasza ostatnio. Dobry lekarz nie szuka tak wczesnie zarodka. A jak szuka i nie znajduje to i tak czeka by sie upewnic, bo na takim etapie 1 dzien moze decydowac o wszystkim. Mialas ostatnio przyklad @ilis

@magda1208 jak trzeba placz, jak trzeba dyskutuj z Bogiem. Nie boj sie tego. Mozesz mu nawet nawyrzucac. Wazne, ze przy nim jestes. On bedzie cie za to jeszcze mocniej kochal. A zrozumiec... jak ci sie uda, to dobrze. Niestety czesto nam zrozumiec trudno. Ja poddalam sie w probach zrozumienia, ale nie w probach wrecz wyrwania Bogu z rak mojego cudu. Walcz z nim o swoje malenstwo. Przekonaj go, ze juz najwyzszy czas by blogoslawil wasze malzenstwo. Jesli bedziesz zdeterminowana, mysle, ze w koncu ustapi. Przeciez chce dla nas jak najlepiej. Tylko, czy my tez tego chcemy?... tak prawdziwie i do konca?... Na te pytania kazda z nas odpowiada sobie gleboko w sercu. Buzka dla Ciebie i twojego M [emoji8][emoji8]

@Ilis91 moze nie do konca bez znaczenia z encortonem, ale i tak zadziala. Ja tez najczesciej go o 9 bralam.

@Porzeczka1234, @kas90 fajnie sie czyta posty mam. Dla mnie to jakis inny swiat, choc przeciez w nim zylam jak chowalam siostrzenice. Ale swoje to swoje. Moze jak urodze, to bedziecie mnievinstruowac razem z @agatush, @nafoczka, @bea25ta



Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Widzisz kochana ja bardzo często w swoich rozmyślaniach modlitwie zadaję sobie pytanie czy wystarczająco chce czy wystarczająco proszę Boga o dzieciątko. Przekonując , że to ten czas i moment . Nie wyobrażam sobie życia bez dziecka . Jednak czy to jest wystarczający argument .
 
@magda1208 nikt z nas nie wie jaki argument jest wystarczajacy. Wazne, ze twoje pragnienie moze zmiekczyc Jego serce. Oby jak najszybciej. Bedziemy prosic z toba, a gdzie dwoje...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się :)

Odebrałam moje prefumki z promocji Rossmannowskiej 1+1gratis (te dla Małża będą w sam raz jako prezent Mikołajkowy, a te moje...też są dla mnie dobrym prezentem [emoji23]) i zaraz zabieram się za obiad :) jak znajdę chwilkę to wrzucę na nasz kulinarny post wczorajszą sałatkę ze słonecznikiem prażonym ;)

@roxie123 widzę na FB, że obstawiałyśmy tą samą uczestniczkę do wygranej w TVoP ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry