reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@czarna_mala wyniki WOW! WOW! WOW! Trzymam kciuki, za udane crio, bo warunki wydają się idealne. Pozytywnie zazdraszczam takiego układu :).
@Lili81 niedlugo Ty będziesz uczyć nowe forumowiczki ;) Taka tu kolej rzeczy :)
@tuzik witaj. @bertha pięknie Ci już nakreśliła. Ja tez nam MTHFR hetero i pai1. I jeszcze VR2 w pakiecie ;)
Dziękuję, dzięki Wam zaczynam wierzyć że się uda [emoji8]

Zmykam pod prysznic, a potem poczytać :) póki co "Aleja Siódmego Anioła" nudna jak flaki z olejem...

Przechadzając się kiedyś służbowo po mieście znalazłam w pewnej ksiegarni alternatywę (albo męska odpowiedź) dla "Sztuki Kochania" Wisłockiej [emoji23][emoji23][emoji23] niestety było to przed 10:00, więc ze względu na zamknięty sklep, nie wiem co w środku kryje ta książka [emoji23][emoji23][emoji23] mogę się jedynie domyślać, że skoro napisali ją panowie, to zawiera instrukcję dla pań hahaha
IMG_20180214_091310.jpg


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • IMG_20180214_091310.jpg
    IMG_20180214_091310.jpg
    74,7 KB · Wyświetleń: 586
reklama
Hmmm... każda ma inne normy!
Moje
1518982699-9336716845bcadc1-aaaaaa.jpeg


1518982764-defe2a48c5073f8a-aaaaaa.jpeg


1518982769-9152fa9d94905235-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O kurde, to ja już nie wiem. Wiem jedyniex że panie konsultowały się ze sobą w rejestracji pytając czy zakwalifikować to badanie do poszczepiennych czy nie, bo ostatnie szczepienie miałam w październiku ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@olaa90 nie ja na pewno nie miałam problemów z miesiączką, bo tak jak Ci pisałam ja dostałam na to tabletki i endo tak mi zrosło że ja znowu miałam problem w drugą stronę bo dosłownie mnie zalewało...

@bertha cieszę się na Twoje testowanie <3 !
@marshia super że jest dobry plan !
 
@bertha dziwne te normy na 3 zdjeciu ja zawsze miałam te pierwsze. Już się pogubiłam czyje to zdjęcie.
@Porzeczka1234 czy Ty stosowałaś luteinę doustną zamiast dopochwowej. Bo coś mi się tak kojarzy chciałam wiedziec czy ewentualnie mozna zamienic
 
@iveo Tak od 28 tygodnia brałam tą pod język ale czy ją można zastąpić raczej nie bo tą dowcinpa prócz tego że podtrzymuję potencjalną ciążę to nie powoduje skurczy rozluźnia macicę. Ja brałam pod język bo podejrzewany hipotrofie Zosia więc dawali magnez i ponownie luteine napisz do Maliny może jest możliwości zastąpienia. Jak się czujesz jesteś już po owy?
 
@Porzeczka1234 ja wiem ze dopochwowa lepsza ale mam infekcje i tak nie mozna. Ja już jestem 1-2 dni przed okresem raczej na 99 % nie w ciazy moze i lepiej bo lecze ta infekcję. W srode bede miec wynik posiewu a w przyszłym miesiacu planuje jakis urlopik odpoczac troche bo strasznie przemeczona jestem
 
@iveo jak masz jakieś zwierzątka to bierz tą pod język myślę , że w takim przypadku to lepsze rozwiązanie. Trzymam kciuki mimo wszystko

@czarna_mala Kochana to jeden dzidziuś poczeka na pewno będzie dobrze teraz odpoczywaj i nie myśl za dużo a ja trzymam kciuki za Endo aby rosło jak szalone ps napisz jak czujesz się po wiagrze :p
 
@dżoł - dziękuję za dobre chęci! ;* Byliśmy akurat na weekend w Sopocie więc podskoczyliśmy :))) mąż odebrał w dniu wyjazdu wyniki z krwi i miał podwyższoną homocysteine i panikował, że musi mieć już/zaraz te witainy!:D Tak bym kupiła mu przez neta, ale uparł się i było poszukiwanie... :D

Btw. Jakieś rady na zbicie żelaza? Mój M. przy normie do 158, ma żelazo na poziomie 213 nie wiem why :/
Do tego chyba muszę go wysłać na krzywą cukrową bo miał (przy normie do 92), chyba 101 albo 110... :(

@martaha123 - trzymam kciuki! jak dzisiaj beta?

@Porzeczka1234 - a jakie dawki metyli brałaś? i czy badałaś poziom b6,b9 i b12?

@tuzik - witaj na naszym forum, rozgość się ;)
 
reklama
Bertha, CzarnaMala nie znam sie w ogole ma tych badaniach :/
Iveo ja cala ciaze z Adamem i małą wcinam podjezykowa bo zaraz mnie infekcje lapaly.
Ola ja nie pilam soku z buraków, bo nie mialam go w czym robić :p ale jadlam metyle i homocysteina ladnie spadla. Ja sobie zamówiłam z dr erazmana. Auri mówiła, że pytala Jerzak o nie i powiedziala że sa dobre.

Co do moich rozterek rodzicielskich. Musze sie z nimi jakos sama uporac, chociaż nie.mam.pojecia jak to wszystko rozegrac.

A ja mam dzis wizytę u gina, ciekawa jesrem jak tam szyjka i czy mała ladnie urosla, bo brzuszek to ja mam mikroskopijny.
 
Do góry