reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam po dlugiej przerwie ;-)

A ja juz po KTG.. podlaczyli mi tez kroplowke z magnezem i nospa..przez te moje skurcze...i leze sobie sobie.. obawiam sie ze nie dotrwam do terminu cc

P.s musze was doczytac..
 
reklama
Magda gratuluje! Dbaj o siebie i staraj się wierzyć w maleństwo :)
Olusia trzymaj się i lez grzecznie. Kciuki zacisniete! Dasz radę :)

A ja mam dzisiaj wizytę u doktorka. Juz od 2 dni nie mogę spać. Wczoraj śniło mi się ze poronilam a dziś, że odszedl mi już czop... tylko byl on metalowy (??). Schizy mam jak nic. Dziś go znów pomecze o szyjke, bo znow mam fiola na jej punkcie.
Poza tym bardzo boję się podróży do rodziców :( zobaczymy co dok na to powie.
Buziaki dla wszystkich ;)
 
Witam dziewczyny...po pierwsze strasznie się cieszę że odnalazłam te forum. Wcześniej pytałam na innych ale tam już chyba wątek wygasł :( Moja historia zaczęła się w grudniu 2014r. pierwsze staranka, po dwóch miesiącach dwie kreski i ogromna radość. Bolał mnie ciągle brzuch, ale cóż myślałam że to normalne, w 5 tyg ciąży krwawienie, szpital, łyżeczkowanie. Z opis his -pat wyszło że miałam ostre zapalenie endometrium. A więc znów szybkie leczenie i we wrześniu na urlopie kolejne staranka. I cóż znów od razu zaskoczyłam. Powrót do kraju, tydzień później jedna mała plamka krwi. Wizyta u gin. wszystko ok jest ciąża ale jeszcze bardzo wczesna. I tak przez kolejny tydzień i kolejny. Wyrok puste jajo płodowe. Znów szpital, zabieg i morze łez:( Tym razem nie odpuszczam czytam fora i jakie badania zrobić. Pierwsze wyszły podniesione znacznie podnad normę ATG i trochę ATPO. Ach, a więc może tarczyca (u mnie w rodzinie to norma) wizyta u endo- nie z tarczycą wszystko w porządku, ale to może wskazywać na przyczyny immunoligiczne. I znów poszukiwania, w końcu dylemat łodź czy wawa. Wybrałam Wawę i dr . D. W końcu profesjonalne podejście, badanie męża -ok, monitoring cyklu. I wykryte problemy z przepływami w tętnicach macicy, niedobór czynnika XII, oczywiście cała kolekcja przeciwciał antytarczycowych i dodatkowo antyjajnikowe :(
Propozycja leczenia: następna ciąża na żelaznym zestawie, I teraz dziewczyny mam pytanie czy którejś z Was udało się utrzymać ciąże tylko na lekach,czy to nie za mało. Nie miałam też oprócz przeciwciał innych badań immuno...Dr twierdzi, że przy tych problemach jakie wyszły leki wystarczą, a jak się nie uda to będziemy brnąć dalej. Ja się tak panicznie boję, odchodzę od zmysłów i chyba wolałabym zrobić wszytsko co w mojej mocy aby zwiększyć szanse. Tylko, że niektórzy twierdzą, że przy tych przeciwciałach nie powinno się szczepić. Dziewczyny proszę pomóżcie. Dziś doszłam do 160 strony tego wątku i popłakałm się przy historii truskaweczki11, ale później pobieżnie przejrzałam dalsze strony i widzę, że są dziewczyny, które doczekały się swoich małych cudów. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę. Pozdrawiam
 
Malinka ja mam P/ ciała jajnikowe podwyższone komórki nk
Niskie amh. 5 poronien za sobą w tym jedno po szczepieniach. Zarzucilam szczepienia obecnie na żelaznym zestawie jutro zaczynam 37 tydzień ciąży
 
Ja też na żelaznym zestawie bez szczepień. To moja 4 ciąża ;) mam ANA. Wielu badan nie robiliśmy. Właśnie wracam z wizyty i z mała wszystko ok. Szyjka w porządku, długa i zamknieta :) pozwolenie na wyjazd jest:) to tylko 100 km autostrada . Abym nie schizowala mogę zaczac chodzić do szkoły rodzenia tylko brz ćwiczeń ;)
 
Iris super wieści! Gratuluję! Ja też jutro wyjeżdżam na weekend do mamy. Mimo diety mam już zamówienie na placki ziemniaczane i mielone z buraczkami. A co ja poradzę na ma!mine jedzonko ;-)

Malinka u mnie 5 ciąża na lekach i wlewach z intralipid. Dziś zaczęłam 18 tc i czuję ruchy synka. Głowa do góry :-) Powodzenia :-)
 
reklama
Do góry