reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Fondie cieszę się że wszystko ok ale wiesz co zmień tego lekarza bo bardzo dziwny koleś jest dla niego 5tydz moze nic nie znaczyć ale dla ciebie tak i powinien ci dać wszystko o co poprosisz a nie jakies głupie gadanie że za wcześnie , że nie warto robić itd bo to kompletne bzdury a ty przez niego się bardziej stresujesz a powinnaś czuć się lepiej po wizycie .
 
ogolnie to ja nie moge powiedziec o nim nic zlego wydaje sie byc na prawde dobrym i kompetentnym lekarzem. I szczerze bym go polecila nawet. Nie wiem czy ja taka malo asertywna jestem czy co. Ale.ciesze sie, ze za tydzien inne na to usg w szpitalu bo jak lezalam tam w ostatniej ciazy to dosc fajna opieke mialam i ta babka co do niej ide tez fajna bylaze szpitala.zawsze mialam wydruk i opis nawet od mojego lekarza
 
Fondie
Dobrze że wszystko ok
Ale ja i tak nic nie rozumiem z tego co piszesz.
Szczepienia w piętnastym tygodniu ????
To chyba zaczyna się szczepić przed ciążą .A dlaczego od 15 tygodnia a nie od teraz ?
W 12 tygodniu dzieciątko jest już całkowicie ukształtowane.Czemu to ma służyć to szczepienie w 15 tygodniu .?
Agnieszka. ma zarodek 3,5 mm i jest dużo krócej w ciąży niż ty to coś ci się pomyliło z tym 2,18 mm.No ale może ja się nie znam .
Ważne że ty ufasz swojemu lekarzowi i że z dzidziusiem wszystko dobrze .
 
Ostatnia edycja:
susana sie chce pisac zeby cos nie mylic mowil.ze to sa drogie szczepienia ze zalecal na takim etapie a i tak sie poronilo. Mowil ze Malinowski szczepi przed. a o zarodku mnie wystraszylas bardzo a na internecie jwst napisane ze w 8tyg ma 1cm wiec juz nic nie wiem
 
Ciąża to ciąża czy ma 8 tygodni czy 8 miesięcy .Jak dla lekarxa twoja ciąźa może nie istnieć na takim etapie??????
Albo ten lekarz to kosmita albo ja nic nie rozumiem .
 
Ostatnia edycja:
to chyba bardziej chodzi o to ze na tym etapie tetno nic nie da bo jak bedzie niskie to i tak nic juz nie wymyslimy a bede sie nakrwcac narazie warto czekac a nie ze nie ma znaczenia ciaza
 
reklama
Do góry