reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mnie w klinice wypisuja clexane na znizke bez problemow (a nie mam podataw), a ginka na miejacu nie moze, powiedziala, ze juz jej takie recepty wracaly i byly problemy. A kliniki wypisuja wszystkim bez podstaw, ale podobno sa poustawiani z izba aptekarska. Takze jak wszedzie - jedni kombinuja mniej, inni bardziej.
 
reklama
Ja clexane też kiedyś ze 2 a może 4 razy dostałam na zniżkę a pozniej ginka powiedziała że hej odrzucili i więcej nie może. ..
 
A ASP albo Mutacja MTHFR nie uprawnia nas do Clexanu refundowanego?
Niestety do zniżki uprawnia tylko niskie białko C i S, zespół antyfosfolipidowy i chyba antykoagulant tocznia. Można kombinować z tymi historiami zakrzepowymi ewentualnie bo wtedy to działanie lecznicze a nie profilaktyczne. Malina dawał mi fraxi na 100% ale moja lokalna ginka na zniżkę. No ryzykowała.....
 
Ostatnia edycja:
Niestety do zniżki uprawnia tylko niskie białko C i S oraz zespół antyfosfolipidowy. Można kombinować z tymi historiami zakrzepowymi ewentualnie bo wtedy to działanie lecznicze a nie profilaktyczne. Malina dawał mi fraxi na 100% ale moja lokalna ginka na zniżkę. No ryzykowała.....
No to ja mam APS ;) czyli zniżka mi się należy :)
 
Witam się przy porannej kawie. Właśnie sprawdzałam cennik badań i dzięki wyjazdowi do Łodzi na badania mutacji ,które tam miałam nieodpłatnie zaoszczędziłam prawie 600zł. To męka podróży się opłaciła ;). Badanie TSH w Rzeszowie 10zł a witD 40. Bez zniżek ;).
Doris chyba się nie wiele różnimy z tym bieganiem na IP :) Doktorka nic nie powiedziała na temat histeroskopii na tydzień przed okresem więc poleciałam na szpital się dowiedzieć jak się to ma do mojego stanu zapalnego i tego okresu. Wniosek? W poniedziałek rzucam się na głęboką wodę i idę na histeroskopię zobaczymy co się wydarzy.

PS. byłam u stomatolog i mówiła że jestem zgrzytająca zębami i muszę to kontrolować bo zęby strasznie się zużywają ;). Śmiałam się do M że do zajścia i porodu to ja będę jak noworodek bezzębny ;)
 
reklama
Witam się przy porannej kawie. Właśnie sprawdzałam cennik badań i dzięki wyjazdowi do Łodzi na badania mutacji ,które tam miałam nieodpłatnie zaoszczędziłam prawie 600zł. To męka podróży się opłaciła ;). Badanie TSH w Rzeszowie 10zł a witD 40. Bez zniżek ;).
Doris chyba się nie wiele różnimy z tym bieganiem na IP :) Doktorka nic nie powiedziała na temat histeroskopii na tydzień przed okresem więc poleciałam na szpital się dowiedzieć jak się to ma do mojego stanu zapalnego i tego okresu. Wniosek? W poniedziałek rzucam się na głęboką wodę i idę na histeroskopię zobaczymy co się wydarzy.

PS. byłam u stomatolog i mówiła że jestem zgrzytająca zębami i muszę to kontrolować bo zęby strasznie się zużywają ;). Śmiałam się do M że do zajścia i porodu to ja będę jak noworodek bezzębny ;)
Zrob sobie szyne relaksacyjna i zakladaj ja na noc, inaczej poscierasz zeby.
 
Do góry