reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nafoczko bądź silna trzymam kciuki popłakalam się.
Kochane mam pytanie o wlewy z intralipidu chyba dobrze napisałam jaki jest koszt ?
Jaki wynik trzeba mieć neggatywny aby się nad tą opcja zastanawiać napiszcie coś więcej dziękuję jutro mam odbior mrl
 
Nafoczko bądź silna trzymam kciuki popłakalam się.
Kochane mam pytanie o wlewy z intralipidu chyba dobrze napisałam jaki jest koszt ?
Jaki wynik trzeba mieć neggatywny aby się nad tą opcja zastanawiać napiszcie coś więcej dziękuję jutro mam odbior mrl

Koszt chyba około 300-400zł? Dziewczyny na pewno wiedzą więcej.

A ja mam pytanie, czy słyszałyście o zamienniku Encortony, lek o nazwie Colcort, ten lek jest dostępny w aptekach niemieckich, ale respektują polskie recepty, nasze apteki też mogą go zamówić i ściągnąć. Ma ponoć o wiele mniejsze skutki uboczne ale kosztuje około 40E za 100 tabl.
 
Nafoczka :D to mnie zaskoczyłaś . Nie porodem tylko wstrzymaną akcją :p już pakowałam się do auta ;)
Tęczowa a jak u Ciebie? Wróciłaś? Pamiętasz kino? Nafoczka zaprasza tylko seans last minute :p
 
Nafoczko trzymam kciuki:) Czasami trzeba się pomęczyć żeby mieć w ramionach ten cud, ale jak już go zobaczysz to zapomnisz o wszystkim- gwarantuję!!! Życzę Ci szybkiego porodu:p
 
Własny była na poczcie odebrała colostrum jak go stosujecie przez 1 tydzień 3 dziennie później zwiększacie dawkę? Kupiłam tez witaminę d i kwasy omega biorę tez b12,6 kwas wszystko metylowe także juz prawie jak lekoman :-)
Nafoczka jestem i myślę o Tobie
 
Burczuś 5 mg encortonu to zdecydowanie za mało, ja na początku brałam 10mg a od pozytywnej bety 15mg. Oprócz tego heparyna co drugi dzień od owu, metylowane już na kilka mies. przed staraniami, colostrum immune, glucophage. Duphaston i luteina od pozytywnej bety.
Nafroczka oby głądko poszło, trzymam kciuki!
Moja mała ma już 900g.
 
Moja mała ma już 900g.
Skąd wiesz? Na wizycie byłaś?? A gdzie zdjęcie? Ejj to nie fair nie wiesz ,że czekam ;) Starsze ciężaróweczki już się nie mogą pochwalić ale Ty?? Niedobra jesteś :p

Czekam na @ dziś ma się pojawić, już stres mnie bierze i mam mdłości (ciąży nie ma więc to nie objaw :p) zawsze tak reaguję na stres. Dręczy mnie kilka kwestii.
Czym obniżacie tsh i coś bierzecie jakiegoś bromka na wydzielinę z sutków?? Ja od zawsze mam jakiś taki zielono-żółty płyn w sutku kilka kropel i mimo tego zachodziłam teraz rozkminiam to czy może pozbyć się i tego płynu jakimiś tabletkami? :]
 
reklama
Skąd wiesz? Na wizycie byłaś?? A gdzie zdjęcie? Ejj to nie fair nie wiesz ,że czekam ;) Starsze ciężaróweczki już się nie mogą pochwalić ale Ty?? Niedobra jesteś :p

Czekam na @ dziś ma się pojawić, już stres mnie bierze i mam mdłości (ciąży nie ma więc to nie objaw :p) zawsze tak reaguję na stres. Dręczy mnie kilka kwestii.
Czym obniżacie tsh i coś bierzecie jakiegoś bromka na wydzielinę z sutków?? Ja od zawsze mam jakiś taki zielono-żółty płyn w sutku kilka kropel i mimo tego zachodziłam teraz rozkminiam to czy może pozbyć się i tego płynu jakimiś tabletkami? :]

Na obniżenie to chyba Euthyrox, ale Bea jak widzisz moje i Twoje TSH lekarze określają jako normę (mój "stały" endo i drugi tydzień temu na konsultacji to potwierdził). Ja tylko usłyszałam, że w ciąży nie może być wyższe jak 2,5 i wtedy będziemy obniżać.
A na ten wyciek, to nie wiem, ale to chyba ma coś wspólnego z prolaktyną za wysoką. Badałaś prolaktynę?
 
Do góry