reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nafoczka gratuluje [emoji8][emoji8]
Nareszcie Wikus jest z Toba po tej stronie brzuszka [emoji8][emoji6]
W koncu sie doczekalam,caly czas z telefonem przy tylku sprawdzalam czy juz [emoji5]

Doris teraz czekamy na Olisia [emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nafoczka, strasznie się cieszę, że Wikuś jest już z Tobą. Tak jak reszta dziewczyn z niecierpliwością czekałam na wieści. Teraz pozostaje mi życzyć Wam dużo zdrówka i odpoczywajcie po męczacej drodze!

Doris, teraz czekamy na Ciebie i Olafka :-)

Sus, jak dobrze, że się odzywasz, tęskniłam za Twoimi wypowiedziami.

U mnie nic się nie dzieje. Trwam w zawieszeniu :-/
 
Gratuluje Nafoczka, i jak na Wiktora zwycięzce przystało nie taki skromny jak ponad 3 kilo:Drewelacja i takich informacji potrzebuje każda z Nas :)
 
reklama
Aaaaaaa gratulacje ogromniaste ;);) odpoczywajcie kochani ;) gratuluję!!!!!!!!
Doris stres, nerwy, to norma ale jakoś minie zobaczysz.. W szpitalu zleci jak nic... ;) ale się cieszę ;)!!!!!
 
Do góry