reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka masz racje chwila gdy po wszystkim kładą dziecko na piersi jest cudowna :) :) :)

Doris teraz Ty!! :) i spokojnie, wszystko bėdzie dobrze!!!! :)

Miłego dnia dla wszystkich !! :)
 
reklama
Nafoczko kochana serdecznie gratuluję synusia!!! Moja pierwsza córa ważyła 3050 gram i też dostała 9pkt (też minus za skórę). Więc Twój Wikuś pięknie waży:p I to uczucie jak kładą to cieplutkie ciałko mmm, nie do opisania -sama to wspominam do tej pory. Cudownie:-) :)

Doris
kciuki !!!!

Bea25ta
ja też miałam wyciek z piersi przed ostatnią ciąża. USG wykluczyło zmiany w piersiach. Prolaktyna spoczynkowa wychodziła mi w porządku, po obciążeniu był kosmos i po zrobieniu profilu prolaktynowego w szpitalu okazało sie że mam duże jej dobowe skoki. Malina dał mi bromergon - brałam 1 tabletkę dziennie (przez 2 tygodnie miałam brać dwie ale nie dałam rady). Odstawiłam dopiero w ciąży z Basią.
 
Doris, czekamy na Olisia :) Jaka będzie radość :)

Dziewczynki rozpakowują brzuszki a M szykuje artylerie bo za 3 dni koniec @ a dwa mieszkania będą wolne, to może jedno sobie przywłaszczę :p

Wiecie mam już schizy, bo chętnie byłabym w ciąży a z drugiej strony bardzo się boję i w sumie dobrze, że nie zachodzę. Oh trudne to wszystko
 
Ostatnia edycja:
Beri dawkę enciortonu zwiekszyłam sama , Dubrawski kazał brać 10mg ale moja intuicja podpowiadała mi, że to mało. Glucophage też brałam bez jego wiedzy tak samo zresztą jak metylowane wit.
 
Beri dawkę enciortonu zwiekszyłam sama , Dubrawski kazał brać 10mg ale moja intuicja podpowiadała mi, że to mało. Glucophage też brałam bez jego wiedzy tak samo zresztą jak metylowane wit.

Agnieszka - glucophage brałaś/bierzesz w związku z IO? Możesz powiedzieć jakie miałaś wyniki? I jak z receptą? No właśnie - bierzesz nadal, można w ciąży?
 
reklama
Gabiś brałam tylko na początku teraz nie biorę, teraz jestem na diecie bo mam cukrzycę ciążową a z receptą nie miałam problemu bo mam znajomego farmaceutę.
 
Do góry