reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris, takie mam przeczucie. W czerwcu i grudniu jestem najbardziej płodna:-p To chyba przejme brzuszek Strawbelki.
Asia chetnie Ci oddam brzuszek w grudniu, ale zycze Ci zebys jeszcze wczesniej zalapala sie na czyjs brzuszek[emoji6]
Moze nastepny miesiac bedzie tym szczesliwym. Z calego serducha Ci tego zycze[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Doris
Przywołujesz mnie więc jestem ;-) ;).
Hello koleżanki :)

Ja właśnie wczoraj miesiąc po porodzie dostałam" ciotki z ameryki "
Powiem Wam że jakoś tak przykro mi się zrobiło ......Żle się czuję. .głowa mnie boli
. poty mnie oblewają , wszystko jest do bani .... ........

Asia
Szkoda że nie nie ma ciąży ....
Może w przyszłym miesiącu spróbuj wcześniej z clexane...a nie tak póżno .

Beatka czekam na twoje testowanko.
Endometrium 17 mmm!!!!!!!
Wow ....takie to chyba ostatnio w liceum miałam ...:oo2:
 
Ostatnia edycja:
Doris
Przywołujesz mnie więc jestem ;-) ;).
Hello koleżanki :)

Ja właśnie wczoraj miesiąc po porodzie dostałam" ciotki z ameryki "
Powiem Wam że jakoś tak przykro mi się zrobiło ......

Asia
Szkoda że nie nie ma ciąży ....
Może w przyszłym miesiącu spróbuj wcześniej z clexane...a nie tak póżno .

Beatka czekam na twoje testowanko.
Endometrium 17 mmm!!!!!!!
Wow ....takie to chyba ostatnio w liceum miałam ...:oo2:
Sus, jak dobrze, że się odzywasz. Rozumiem, że Ci przykro i podziwiam Cię za Twoją siłę.

U mnie chyba głównym problemem jest progesteron, potem ta nieszczęsna mutacja, która wpływa też na poziom insuliny. W dwóch poprzednich ciążach też miałam ból pleców promieniujący do pośladków, co jak się okazuje było wynikiem za niskiego progesteronu. Zresztą pamietasz jak narzekałam na ból pleców w 2 fazie? Obie uznałyśmy, że to starość. Otóż nie, to objaw za niskiego progesteronu.
Teraz czekam na @, żeby rozpocząć nowy cykl.
Postanowiłam, że to moje ostatnie starania. Do każdej straty podchodzę bardzo emocjonalnie i obawiam się, że mogę przepłacić to swoim zdrowiem. Wówczas będę musiała się pogodzić z tym, że moi chłopcy dorastają a ja już nie będę miała swojego maleństwa a mój m nie będzie miał nigdy swoich biologicznych dzieci.
 
Sus, jak dobrze, że się odzywasz. Rozumiem, że Ci przykro i podziwiam Cię za Twoją siłę.

U mnie chyba głównym problemem jest progesteron, potem ta nieszczęsna mutacja, która wpływa też na poziom insuliny. W dwóch poprzednich ciążach też miałam ból pleców promieniujący do pośladków, co jak się okazuje było wynikiem za niskiego progesteronu. Zresztą pamietasz jak narzekałam na ból pleców w 2 fazie? Obie uznałyśmy, że to starość. Otóż nie, to objaw za niskiego progesteronu.
Teraz czekam na @, żeby rozpocząć nowy cykl.
Postanowiłam, że to moje ostatnie starania. Do każdej straty podchodzę bardzo emocjonalnie i obawiam się, że mogę przepłacić to swoim zdrowiem. Wówczas będę musiała się pogodzić z tym, że moi chłopcy dorastają a ja już nie będę miała swojego maleństwa a mój m nie będzie miał nigdy swoich biologicznych dzieci.
Asia
Nie wiem co ci mam Skarbie napisać . .jestem w podobnej sytuacji ......
Z tą różnicą tylko że chłop ten sam od 20 lat .......A to duża różnica :o:errr:
:baffled:.A z tym progesteronem twoim to sobie teraz przypominam że się chyba żle po dupku czułaś jak za wcześno go wprowadzałaś ????
Może faktycznie dołożyć pregnyl i wcześniej clexane . ..
Nie poddawaj się kobieto !!!!!
Jeszcze masz dużo innych wyjść .
z sytuacji
 
Witam sie i ja :-)
Dziewczyny czytam Was na biezaco, ale sdm i przygotowania pochlonely mnie zupelnie :-)
Co do staran....niestety w dni plodne kochalismy sie tylko raz....szkoda gadac, dluga historia, ogolnie nie rozmawiamy z e soba....
Szkoda slow...cykl stracony....
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i odezwe sie jak sie to szalenstwo skonczy ;-)
Buziole :-*

Asiu,
Glowa do gory, cyc do przodu i do boju fajterko :-* tule
 
asia przykro mi... co ci dokladnie jerzak powiedziała, że jaki jest wasz problem?
najgorsze to to, że jak nie wyjdzie na zestawie to sie mowi, że wyjdzie drugi raz na zestwie, jak nie wyjdzie znow to sie mowi, że trza mete dołozyc albo bromka, jak wtedy nie wyjdzie to sie pisze doloz ecorton na poczatku i zwieksz dawke albo nie wiem moze colostrum, potem pisza, jak nie wyjdze wtedy doloz progetseron albo widze teraz pregnyl albo zwieksz lek na tarczyce i dodaj jakies metyle a jak to nie wyjdzie to idz na intralipid a jak tonie wyjdzie to idz na szczepinie. albo zbadaj meza albo chromatyne a moze przeciwplemnikowe matko oszalec idzie. A mzoe najlepiej zrobic pelna diagnostyke????? cala od poczatku do konca bo tak trza by brac:
encorton od poczatku, acard, clexane duza dawke, metyle, bromek i mete, colostrum, witamine d, intralipid szczepienie, potem prolutex , i mezowi moze nawet i steryd ale mozesz jeszcze dodac equarol zeby przeszczepu nie odrzucil idz na inseminacje albo invitrobo moze to wina meza..ja pieprze dzieczwyny to jest jakas masakra .....glowa peka jedni pisza sluchaj lekarza inni dziewczynz forum ..a i tak go.... z tego wychodzi;/
 
asia przykro mi... co ci dokladnie jerzak powiedziała, że jaki jest wasz problem?
najgorsze to to, że jak nie wyjdzie na zestawie to sie mowi, że wyjdzie drugi raz na zestwie, jak nie wyjdzie znow to sie mowi, że trza mete dołozyc albo bromka, jak wtedy nie wyjdzie to sie pisze doloz ecorton na poczatku i zwieksz dawke albo nie wiem moze colostrum, potem pisza, jak nie wyjdze wtedy doloz progetseron albo widze teraz pregnyl albo zwieksz lek na tarczyce i dodaj jakies metyle a jak to nie wyjdzie to idz na intralipid a jak tonie wyjdzie to idz na szczepinie. albo zbadaj meza albo chromatyne a moze przeciwplemnikowe matko oszalec idzie. A mzoe najlepiej zrobic pelna diagnostyke????? cala od poczatku do konca bo tak trza by brac:
encorton od poczatku, acard, clexane duza dawke, metyle, bromek i mete, colostrum, witamine d, intralipid szczepienie, potem prolutex , i mezowi moze nawet i steryd ale mozesz jeszcze dodac equarol zeby przeszczepu nie odrzucil idz na inseminacje albo invitrobo moze to wina meza..ja pieprze dzieczwyny to jest jakas masakra .....glowa peka jedni pisza sluchaj lekarza inni dziewczynz forum ..a i tak go.... z tego wychodzi;/
Fondie, pilas cos?[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry