reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Słuchajcie ale przy takich wynikach przeciwciał anty tpo i tg chyba powinnam przyjmowac cos na tarczyce nie wiem moze pominął moja wina ze go nie pilnowałam ale poprostu zaufałam mu
To zalezy jakie masz Tsh...to nie są wysokie przeciwciala...masz Hashimoto więc proponuję przejść na diete bezglutenowa.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bobasek1990 bardzo mi przykro kochana ja powiem tak tez badałam tsh anty tpo anty tg ft4 i ft5 i robię to sama poza Malinowskim u lekarza u siebie i biorę eutyrox i moim zdaniem to anty tpo i anty tg masz za wysokie i to sporo ja miałam blisko normy i juz lekarz kręcił nosem ze trzeba unormowac i biore tabsy i będę kontrolować te badania co 3 miesiące. Radzę Ci iść do endokrynologa i sama sobie tego pilnować
A jakie masz tsh ? Kiedy badałaś?
 
Ostatnia edycja:
To po płacić malinie i pilnować wyników i biegać do endokrynologa chyba jak zleca te badania to zna normy ??

Czajak dziewczyna która była po 11 szczepieniach i nadal miała mrl 0 dostała na takim mrl zielone światło i donosiła ciążę. Jej nick to Enya
 
Bobasek1990 bardzo mi przykro kochana ja powiem tak tez badałam tsh anty tpo anty tg ft4 i ft5 i robię to sama poza Malinowskim u lekarza u siebie i biorę eutyrox i moim zdaniem to anty tpo i anty tg masz za wysokie i to sporo ja miałam blisko normy i juz lekarz kręcił nosem ze trzeba unormowac i biore tabsy i będę kontrolować te badania co 3 miesiące. Radzę Ci iść do endokrynologa i sama sobie tego pilnować
Ale przeciwciala jak są to one nie znikną dzięki żadnym lekom...One będą zawsze ...kwestia tylko taka żeby się nie p oglebialy to dieta bezglutenowa bo tarczyca się żywi glutenem...można eutyroxem normowac tsh czy ft3 czy ft4 ale nie przeciwciala...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też już młoda nie jestem i szereg niepowodzeń za mną. i sił i wiary brak?
Ale spróbuję jeszcze raz. pewnie ostatni.
Intralipid na wysokie NK. Encorton również?
Tak encorton na NK. Doskonale cie rozumiem. bobasek1990: przytulam i przykro mi :frown:. I wlasnie w takich przypadkach jak bobasek trace nadzieje i strasznie sie boje kolejnej "porażki"
 
Umówiłam sobie jeszcze wizyte u dr Jerzak macie jakies opinie o niej nie moge bazowac tylko na malinowskim bo widzicie co teraz przechodze :(
 
Bobasek, moja rówieśniczko, ściskam Cię mocno. Tez niedawno to przechodziłam :( bardzo mi przykro! [emoji8] trzymaj sie i skonsultuj sie z innym lekarzem.

Mi teraz przy tej ciazy mocno wzrosły anty TPO i anty TG. Zmieniam wiec endokrynologa bo moj to olał a przeciwciała sie zwiększyły o 100%. :/ z 200 z groszem na prawie 500...


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
To po płacić malinie i pilnować wyników i biegać do endokrynologa chyba jak zleca te badania to zna normy ??

Czajak dziewczyna która była po 11 szczepieniach i nadal miała mrl 0 dostała na takim mrl zielone światło i donosiła ciążę. Jej nick to Enya
Tak wiem już czytałam jej wpisy. No ale jak widać nawet szczepienia nie dają gwarancji powodzenia ale wsumie to nikt nie ma nigdy pewności ze się uda
 
reklama
Nie mam już sił na to wszystko jesteśmy trochę jak króliki jak nie to to może to pomoże w lipcu wracałam od maliny z taką nadzieją wiem że ma ogromną wiedzę i jeśli on mi nie pomógł to już chyba nie będę miała dziecka

Nie gadaj bzdur !! Bedziesz mieć szanse jak każda z nas !!
Wiesz ile tutaj było strasznych historii a teraz kończą się happy endem !!
Jak za pierwszym razem nie wyjdzie to wyjdzie za drugim . Lekarze są tylko lekarzami robią co mogą by nam pomoc . Ty chiciaż wiesz co u ciebie szwankuje ja od 2 lat nadal jeste w czarnej dupie !!!
Ale mam nadzieje !! Nadal ! Że w końcu dojdą do sedna sprawy .
Nie załamuj się !! Walcz kochana Walcz . Kiedyś bedzie dobrze ! Musi być .
Ja anty - tpo ostatnio miałam 3000 .
Ale tsh mam 1 i lekarz powiedział ze liczy się to tsh a nie przeciwciała . Co wy o tym sądzicie .?
Z tego z wiem to przeciwciał się nie leczy !!Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry