reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny stosujące dietę bez glutenu, czy macie stwierdzona celiakie czy poprostu stosujecie dietę ze względu na tarczyce?


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
reklama
Dziewczyny stosujące dietę bez glutenu, czy macie stwierdzona celiakie czy poprostu stosujecie dietę ze względu na tarczyce?


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
Ja ze wzgledu na tarczyce czyli Hashimoto.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny stosujące dietę bez glutenu, czy macie stwierdzona celiakie czy poprostu stosujecie dietę ze względu na tarczyce?


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
Marthi ja mam stwierdzona celiaklie a teraz dieta bezglutenowa stala sie "modna" i czesto jest stosowana ot tak.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Słuchajcie co powiedzieli w gynemed bo juz nie wiem czy sie smiac czy płakac mam w piątek zrobic jeszcze bete jezeli spada to odstawic leki w srode przyjechac sie doszczepic a pozniej mlr i dopiero wizyta u profesora Mowie tej babce ze chyba teraz powinnam zrobic mlr zeby sprawdzic czy nie był za niski a ona mowi teraz to nie ma znaczenia i ze po 3 szczepieiach miałam 30 procent i profesor powiedział ze to było za mało zeby donosic ciąze wiec jej powiedziałam ze w dzien wizyty 30 listopada miała dosczepianie mąż + pulowane i na tej wizycie profesor powiedział mi ze mamy sie starac i wypisał leki a teraz słysze ze profesor mowi ze mlr 30,2% to za mało na utrzymanie ciazy to po cholore kazał mi sie starac bo moze sie uda i to jest lekarz nie wiem jak on tylu osobą pomaga jak sam nie wie co mowi :(
 
Dziewczyny stosujące dietę bez glutenu, czy macie stwierdzona celiakie czy poprostu stosujecie dietę ze względu na tarczyce?

Ja dopiero zamierzam wprowadzić dietę bezglutenową i bez produktów odzwierzęcych ze względu na tocznia w organizmie. Ale też się zgadzam z tym, że dieta bezglutenowa jest teraz na czasie.
 
Tak, tak zdaje sobie sprawę ze jest na czasie, ale zastanawiam sie nad jej sensem przy problemach z tarczyca. Słyszałam rozne teorie - i ze pomaga, i ze nie pomaga wiec sama juz nie wiem :/

Bobasek :( straszna historia. Nie wiem co powiedziec :(


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Tak, tak zdaje sobie sprawę ze jest na czasie, ale zastanawiam sie nad jej sensem przy problemach z tarczyca. Słyszałam rozne teorie - i ze pomaga, i ze nie pomaga wiec sama juz nie wiem :/

Bobasek :( straszna historia. Nie wiem co powiedziec :(


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.

No ja słyszałam ze przy hachimoto bardziej szkodzi nabiał a gluten to zeby unikać tego z pszenicy , żeby czasmi nie rezygnować z glutenu całkowicie . Nie wiem jaka prawda .
Podobno gluten rowniez dostarcza składniki potrzebne organizmowi i tylko osoby z celiakią i z alergiami na gluten powinni zrezygnować całkowicie a my osoby z hachimoto poprostu zredukować i wybierać produkty Eko .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja słyszałam ze przy hachimoto bardziej szkodzi nabiał a gluten to zeby unikać tego z pszenicy , żeby czasmi nie rezygnować z glutenu całkowicie . Nie wiem jaka prawda .
Podobno gluten rowniez dostarcza składniki potrzebne organizmowi i tylko osoby z celiakią i z alergiami na gluten powinni zrezygnować całkowicie a my osoby z hachimoto poprostu zredukować i wybierać produkty Eko .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No wlasnie, nie wiadomo w co wierzyc. :|


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Cześć dziewczyny witam się na inny wątku ale poradziła mi ovli22 żeby tu do was przyjść bo macie większą wiedzę. Jestem (jeszcze)w 3 ciąży i mój endokrynolog powiedział ze na 99 % mam Cushing'a. Faktycznie objawy pasują sama go podejrzewam. Natomiast gdy się go ma ciąża się nie rozwija bo ta choroba zabija zarodka. Czy jest tu ktoś z was z Cushingiem ? Mam już synka zdrowego którego uznaje za chodzący cud.
 
reklama
No wlasnie, nie wiadomo w co wierzyc. :|


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
Link do: Japoński Motyl: Trudna relacja gluten-tarczyca
Tu troche pisze o tym. Podobno choroby tarczycy czesto maja jakis zwiazek z celiakia. Czy tak jest nie jestem pewna bo co artykul to co innego. Musialabys porobic badania jakies i z lekarzem sie skonsultowac zeby miec pewnosc.
Ja nie trzymam sie tak w 100 % diety nawet przy celiakii.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Do góry