reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ale z jakiego powodu serduszka Twoich aniołów przestały być? Wiem co czujesz, to jest niewyobrażalny bol ;( bardzo Ci współczuję. Na prawdę modle się o to, żeby żadna już z kobiet nie musiala przez to przechodzić. Niech ja juz będę ostatnia
Dużo zdrówka dla Ciebie i Twojej kruszynki w brzuszku.
Tak jak mówiłam 1 dziecko było bardzo chore nie wiadomo czemu;(
A 2 dziecko zatrzymało się od tak serduszko lekarz mówił natura;(
 
reklama
M@linka ja miałam krwotok w 11 tc, najprawdopodobniej z powodu nisko położonej kosmówki. Teraz muszę leniuchować. Pani dr powiedziała mi, że acard może powodować krwawienia, nawet chciała mi go odstawić, po namyśle zmieniła zdanie. Biore acard + clexane 0,4 bo mi nie chcą dać większej dawki, a o recepty tez ciężko. Teraz jestem w 14 tc. A ty wesz co wywołało twoje krwawienie ?
M@linka ja miałam krwotok w 11 tc, najprawdopodobniej z powodu nisko położonej kosmówki. Teraz muszę leniuchować. Pani dr powiedziała mi, że acard może powodować krwawienia, nawet chciała mi go odstawić, po namyśle zmieniła zdanie. Biore acard + clexane 0,4 bo mi nie chcą dać większej dawki, a o recepty tez ciężko. Teraz jestem w 14 tc. A ty wesz co wywołało twoje krwawienie ?
Nie właśnie nie wiem co spowodowało to krwawienie najpierw lekarze coś mówili że widzą a później na wypisie napisali że nie zlokalizowano miejsca krwawienia.
Ja myślałam o odstawieniu acardu ale lekarz mówił by nadal brać. A ja się boję żeby to się znów nie powtórzyło
 
@Cos_tam_marze jesteś pewna diagnozy lekarzy?? Skad jesteś ? Może nie maasz daleko do Łodzi do Duderewicza on jest specjalistą w wadach płodów. Ja Ci nie doradzę co robić bo to są trudne decyzje ,a Ty najlepiej wiesz na ile masz siły , ale z drugiej strony nad czym się zastanawiac jak nawet nie wiesz co dziecku dolega ,jakie wady..a może jednak nie jest tak jak oni mówią.Ja również zakończoną miałam ciążę w 24tyg ale mały był zdrowy tylko już nie miał miejsca ,żeby się rozwijać i rosnąć.

Zle zrozumialaś albo źle napisalam. Moje dzieciątko ma poważna wadę serduszka, powiększone komory mozgowe i za dużo płynu w mózgu, do tego pepowina dwonaczyniowa, problemy z lozyskiem i praktycznie końcówka wód plodowych. Ciężko było lekarza wykonać amniopunkcje bo juz jest wód bardzo mało. Jakoś się udało i wyniki wyszły nieprawidlowe ale co dokładnie jest nie tak, ile jest chromosomów tego nie wiem. Lekarze w klinice powiedzieli, że wykonają badania nam żeby sprawdzić jeszcze czy to nasze chromosomy za to odpowiadają. Nie mieszkamy w Polsce.
 
Zle zrozumialaś albo źle napisalam. Moje dzieciątko ma poważna wadę serduszka, powiększone komory mozgowe i za dużo płynu w mózgu, do tego pepowina dwonaczyniowa, problemy z lozyskiem i praktycznie końcówka wód plodowych. Ciężko było lekarza wykonać amniopunkcje bo juz jest wód bardzo mało. Jakoś się udało i wyniki wyszły nieprawidlowe ale co dokładnie jest nie tak, ile jest chromosomów tego nie wiem. Lekarze w klinice powiedzieli, że wykonają badania nam żeby sprawdzić jeszcze czy to nasze chromosomy za to odpowiadają. Nie mieszkamy w Polsce.
Ja byłam w podobnej sytuacji .
Z tym że wiedziałam już troche wcześniej o chorobie mojego synka .
Jeżeli potrzebujesz wsparcia to pisz do mnie na priv.
 
Suska tylko ile skoro do tej pory bralam 50. Jutro 100 na bank, ale czy to nie zamalo. Moze milewicz nas fzis przyjmie. Byla 2 beta. Fajnie byloby na kogos zrzucic odpowiedzialnosc

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zle zrozumialaś albo źle napisalam. Moje dzieciątko ma poważna wadę serduszka, powiększone komory mozgowe i za dużo płynu w mózgu, do tego pepowina dwonaczyniowa, problemy z lozyskiem i praktycznie końcówka wód plodowych. Ciężko było lekarza wykonać amniopunkcje bo juz jest wód bardzo mało. Jakoś się udało i wyniki wyszły nieprawidlowe ale co dokładnie jest nie tak, ile jest chromosomów tego nie wiem. Lekarze w klinice powiedzieli, że wykonają badania nam żeby sprawdzić jeszcze czy to nasze chromosomy za to odpowiadają. Nie mieszkamy w Polsce.
Witaj, smutna ta Twoja historia [emoji22] tulę Cię mocno, wiem że żadne słowa nie dadzą Ci ukojenia :(
Suska tylko ile skoro do tej pory bralam 50. Jutro 100 na bank, ale czy to nie zamalo. Moze milewicz nas fzis przyjmie. Byla 2 beta. Fajnie byloby na kogos zrzucic odpowiedzialnosc

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Juhuuuuu gratki :) niech mały Cud rośnie w siłę, a Mamusia niech wreszcie zacznie wierzyć w swojego Bąbelka :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Co ty !!!!!!!
Suska tylko ile skoro do tej pory bralam 50. Jutro 100 na bank, ale czy to nie zamalo. Moze milewicz nas fzis przyjmie. Byla 2 beta. Fajnie byloby na kogos zrzucic odpowiedzialnosc

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Co ty !!!!!!!!
100 to stanowczo za dużo !!!!!
Jak mnie skoczyło tsh na 4 to zwiększyłam dawkę o 25 co drugi dzień
Myślę że od jutra weż 75 maxymalnie !!!!!!!!
 
reklama
Do góry