reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino myślisz żeby zacząć już po @ ?
@matylda23 ja się dowiem na monitoringu co mi zapisze , na razie lametta i ovitrelle :)

Wiecie co jak pomyślę , że niebawem mogę być w ciąży to mam ciarki ... przerwa mi pomogła... i jakieś takie nastawienie pozytywne , że się uda :) ... tyle , że już z większą świadomością , że może być rożnie , na to się nie da przygotować jesli coś pójdzie nie tak , ale wiem , że wcale nie będzie tak łatwo .
Kiedy zaczęłam starania po poronieniu moja położna powiedziała mi coś, co na pierwszy rzut oka było bardzo brutalne. A w jakis absurdalny sposób mi pomogło podejść do tego normalnie i nie zwariować.

Powiedziała, że jest grupa mam, których walka o dziecko zaczyna się długo przed pierwszym krzykiem. I że nie mając ziemskich dzieci tak na prawdę mają ich już kilkoro i tylko one wiedzą ile kosztuje oczekiwanie na ten pierwszy krzyk. I że to oczekiwanie to często nie 9 miesięcy a całe lata. I jedyna rzecz która pomaga to przeżyć to świadomość, że samo zajście w ciążę sprawia, że jesteś matką. Ale jednocześnie dla matek walczących bycie bycie w ciąży nigdy nie jest równoznaczne z posiadaniem ziemskiego dziecka. Czasem bóg ma dla nas inną rolę. Rolę matki Anioła.
 
reklama
@Lili81 , kiedyś stosowałam , ale nie za bardzo umiem je płukać , zwykle leci mi do gardła i prawie wymiotuje.. ale chyba sobie zrobię,bo masakra jest. Wzięłam apap,bo się już wytrzymać nie da, mierzyłam temperaturę i jest 37stopni. Oby nie rosła.
 
ja często walczyłam z zatokami i chyba przez miesiąc nie mogłam się przełamać do zastosowania butelki z irigasinem, ale teraz to jest moja najlepsza przyjaciółka, nawet dziecku płucze tym zatoki wszystko wymiata z zatok, polecam!!!
Ja mam Fixsin i też nie wyobrażam sobie życia bez niego [emoji23]

@Funia90 mocne kciuki :kciuki:

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@Funia90 trzymam kciuki :)

A ja czekam na wynik... właśnie dostałam telefon z Genesis,ze za niedługo wynik pojawi się na moim koncie... :( ale się stresuje... na 9 mam wizytę u dr od której tam jest otwarte w Tarnowie skoro tak wcześniej trzeba być... @roxie123 a co do lekarza to może ten dr z Kolbuszowej on na NFZ jest, ale zapomniałam nazwiska jego @Liluli do niego chodziła może pomoże ☺️ Ona chyba miała clexane na r
@dżoasia jak tam, rozmawiałaś z lekarzem?
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny wiem, że Wy pewnie będziecie wiedziały czy te wyniki są ok czy nie bo mi nic to nie mówi ;/
czynnik krzepnięcia VIII 41% a zakres referencyjny 60-150 czy to coś znaczy złego?,
p/ciała p/jądrowe wynik dodatni wartość referencyjna miano <1:100,
p/ciała p/plemnikowe ujemny wartośc referencyjna miano <1:10
ANA 3 stwierdzono obecność przeciwciał przeciwjądrowych w mianie 1:1000 dających na komórkach HEp-2 obraz świecenia ziarnisty reszta badań ANA 3 ujemna

badałam też cukier i jest ok ale słyszałam, że nawet jak cukier jest ok to i tak trzeba zrobić krzywą cukrowa i insulinową. Jaką dawkę glukozy mam kupić i czy to badanie jest zależne od dnia cyklu??
@Lili81 , kiedyś stosowałam , ale nie za bardzo umiem je płukać , zwykle leci mi do gardła i prawie wymiotuje.. ale chyba sobie zrobię,bo masakra jest. Wzięłam apap,bo się już wytrzymać nie da, mierzyłam temperaturę i jest 37stopni. Oby nie rosła.
też właśnie pisałam, że zanim się przełamałam to trochę trwało ale naprawdę warto. Musisz kierować strumień wody nie do środka nosa tylko tak jakby na zewnątrz nie w stronę środka noska
 
@Lili81 ja mam cukier w normie - 86 a chyba mi wyszła insulinoo właśnie w krzywej cukrowej i insulinowej. Glukoza 75mg musi być,ja płaciłam chyba 4zl. Ale musisz zapytac w Laboratorium czy to Ci zrobią bez skierowania. Ja robiłam w alabie ale musiałam Mieć wynik glukozy max sprzed 10dni... za pakiet tam tych 2 badan zapłaciłam 102zl , w diagnostyce nie robią krzywej insulinowej . na przeciwcialach i ana się nie znam wiec nie pomogę
 
@Funia90 trzymam kciuki :)

A ja czekam na wynik... właśnie dostałam telefon z Genesis,ze za niedługo wynik pojawi się na moim koncie... :( ale się stresuje... na 9 mam wizytę u dr od której tam jest otwarte w Tarnowie skoro tak wcześniej trzeba być...@roxie123
@dżoasia jak tam, rozmawiałaś z lekarzem?
Na wizytę nie musisz być dużo wcześniej wystarczy pół godz przed być
 
reklama
Ja w Krakowie robiłam krzywa insulinową właśnie w diagnostyce,trzeba mieć skierowanie, a to czy można podać glukozę , sprawdzają najpierw glukometrem.
 
Do góry