reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie?9tydzien ciazy

Patii_666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2018
Postów
4 234
Witam mam do was pytanie poniewaz sie denerwuje,jestem w 9tygodniu ciazy , a czwartek po stosunku wylecialo ze mnie troche krwi ,podbrzusze troche bolalo,zadzwonilam do poloznej kazala czekac do wizyty podobno to normalne,w sobote zakulo mnie pod brzuchem gdy poszlam do toalety na papierze bylo troche brazowego skrzepu,czy mozliwe bylo poronienie,?wizyte mam dopiero na czwartek,nic tutaj nie przyspiesze bo dla nich ciaza liczy sie od 3msc..dodam ze od soboty minely mi wszystkie dolegliwosci jakie mialam zwiazane z ciaza mdlosci,zmeczenie,bol piersi, mam o wiele wiecej siły czuje jakbym nie byla w ciazy..ale wciaz mam bole podbrzusza nawet ostre..nie wiem czy to psychika plata mi figle czy przeczucie ze cos jest nie tak..
 
reklama
Zadne krwawienie w ciazy nie jest normalne. Przy poronieniu pojawiaja sie dosc mocne bole przypominajace miesiaczkowe ale silniejsze. Zywa czerwona krew i skrzepy sa zwiastunem najgorszego. Uspokoj sie bo stres w niczym Ci nie pomoze. Poczekaj na wizyte.
 
Witam u mnie pewnego razu po stosunku tez poleciala krew ze skrzepem ale ciaza byla bardziej zaawansowana a lekarz powiedzial ze po prostu podczas stosunku zostala naruszona szyjka pewnie ale jak bedzie dalej leciec krew ze skrzepami to kazal przyjechac ale nie musielismy jechac bo krew juz noe poleciala :)
Wiec mi sie wydaje ze u Ciebie pewnie podobna sytacja do mojej ale reki nie dam uciac :)
 
Każde plamienie w ciąży trzeba konsultować. Nie jesteśmy w stanie na 100% ocenić same czy to nic groźnego czy nie (możemy jedynie przypuszczać) Złość mnie w ogóle bierze jak czytam o tym, że lekarze mogą nie traktować wczesnej ciąży jako ciąży. Szkoda słów.
@Patii_666 co do Twojej sytuacji. Spokojnie, leż, odpoczywaj, odpuść ten seks na trochę. Mam nadzieję, że będzie dobrze i na jednym plamieniu się skończy, bo tak też bywa. Pozdrawiam ciepło.
 
Witaj.w pierwszej ciazy tez miałam podobnie ok 10 tyg .po stosunku miałam krew nie duzo lekarz uświadomił mi ze mogło dojść do otarcia i stad ta sytuacja. Uświadomił mnie rownież w tym ze ból poraniajacy jest tak silny ze nie idzie go pomylić z niczym innym.tak wiec posłuchaj położnej i wypoczywaj;)
 
Witaj.w pierwszej ciazy tez miałam podobnie ok 10 tyg .po stosunku miałam krew nie duzo lekarz uświadomił mi ze mogło dojść do otarcia i stad ta sytuacja. Uświadomił mnie rownież w tym ze ból poraniajacy jest tak silny ze nie idzie go pomylić z niczym innym.tak wiec posłuchaj położnej i wypoczywaj;)
Ból przy poronienieniu nie musi być wcale silny. U mnie były to takie bóle jak na miesiączkę.
 
Ok dziekuje wam za rady,bardzo sie wystraszylam jak zibaczylam krew..a co dopiero gdy polozna kazala czekac do wizyty bo co ma byc to bedzie..seks odlozylismy na bok,tylko meczy mnie to ze wszystkie ciazowe objawy zniknęły?czy to psychika..
 
Bardzo mi przykro,a mozesz mi powiedzieć czy bardzo krwawilas czy czulas ze to poronienie?
Na początku były to plamienia przez kilka dni, pozniej zaczęłam krwawić jak na miesiączkę. Po badaniu bety wiedziałam, że już mam się szykować na poronienie bo spadała. U Ciebie niepokojący może być zanik objawów. Ale oczywiście nie musi. Jeżeli masz możliwość to pojedź do szpitala, może to być spadek progesteronu i stąd plamienia. Trzymam kciuki za powodzenie.
 
reklama
Wlasnie nie mam mozliwosci,w holandii ciaza zajmuje sie polozna..ale naszczescie wizyta juz pojutrze..wlasnie obawiam sie tych zanikow..tymbardziej ze przed ciaza mialam podwyzszona prolaktyne..troche sie naczytalam na forach i chyba psychika robi swoje..dziekuje i pozdrawiam
 
Do góry