reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronienie w Holandii

Babeczko - piszesz o tym ginku i tak jakbym własnie czytała o tym lekarzu co pisałam dziś nr 2 że nic mi nie grozi. Ze wszystko jest ok. Że mam się nie przejmować. To jest lepsze niż zabieg. Chwała Bogu że własnie i nade mną i nad Tobą czuwał KTOŚ i mi dał moją zaufaną ginkę - a Ciebie pokierował do innego specjalisty. Już nie raz czytałam że najlepszy specjalista w mieście nie zawsze oznacza "BOGA" .... a z skąd pochodzisz? Jeśli to nie tajemnica?
I jak masz na imię. Bo jednak zdecydowanie lepiej z kimś rozmawiać po imieniu ;-):-D
Tak cieszę się że to już za nami.. mam nadzieję że raz na zawsze. Teraz musi być już tylko lepiej!
 
reklama
Moniko.. ja zdażyłam się przywitać na sierpniówkach ale długo tam nie zagościłam:-( Ale musimy trwać dalej. Nie płakać bo nasze Aniołki piórka pogubią. Musimy być dzielne dla Nas i dla Naszych rodzin. Jedyne co mogę zrobić to zaprosić Cię na wątek ciąża po poronieniu. Może Jego nazwa nie brzmi bajecznie. Ale cóż takie życie. Dostajemy kopniaki ale musimy nauczyć się żyć dalej i odnaleźć sens swojego zycia.
Trzymaj się Monia ciepło. Chodź ze mną na ten wątek - zobaczysz że nie pożałujesz.
 
Do góry