reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie?

Dołączył(a)
27 Marzec 2018
Postów
5
Witam,mam problem ponieważ 19 marca br zaczęłam krwawić wieczorem ,nie była to miesiączka chociaż na początku tak pomyślałam. Pół godziny przed krwawieniem zaczął mocno bolec mnie brzuch. Krwawienie ustąpiło do rana. Ostatni stosunek miałam 7 marca. Przestraszyłam się ponieważ to jeszcze nie był czas na miesiączkę. Zaczęłam krwawić ponownie 23 marca i krwawię do dzis..nigdy tak obfitej miesiączki nie miałam i tak długo. Zawsze trwała 3 dni i była bardzo skąpa. Nawet nie wiem czy to miesiączka..krew jest jasna i czysta a miesiączkę powinnam dostać dziś. Mam ja regularna także nie wiem co się dzieje. Czy ja panikuje niepotrzebnie, powinnam przejść się do ginekologa ? Czy to rzeczywiście mogło być wczesne poronienie?
 
reklama
Witam,mam problem ponieważ 19 marca br zaczęłam krwawić wieczorem ,nie była to miesiączka chociaż na początku tak pomyślałam. Pół godziny przed krwawieniem zaczął mocno bolec mnie brzuch. Krwawienie ustąpiło do rana. Ostatni stosunek miałam 7 marca. Przestraszyłam się ponieważ to jeszcze nie był czas na miesiączkę. Zaczęłam krwawić ponownie 23 marca i krwawię do dzis..nigdy tak obfitej miesiączki nie miałam i tak długo. Zawsze trwała 3 dni i była bardzo skąpa. Nawet nie wiem czy to miesiączka..krew jest jasna i czysta a miesiączkę powinnam dostać dziś. Mam ja regularna także nie wiem co się dzieje. Czy ja panikuje niepotrzebnie, powinnam przejść się do ginekologa ? Czy to rzeczywiście mogło być wczesne poronienie?
Gdy ja poronilam samoistnie moja krew byla mocno czerwona i intensywna przez 7-8 dni a z reguly okres mi twal 2-3 dni.. i tez mialam to wlasnie przed miesiaczka.. idz do ginekologa jesli krew dluzej bedzie wylatywac..
 
Pytanie @aspekt jest kluczowe. Jeśli robiłaś,byl pozytywny i jest krwawienie to niewątpliwie już dawno powinnaś konsultować to z lekarzem. Jeśli negatywny to przyczyna pewnie jest inna i również należy dowiedzieć się o co chodzi bo to może być mnóstwo przyczyn.
Mnie w ciąży również dopadło plamienie,okazało się u gina,ze mam na szyjce polip. Niegroźny dla dziecka,ale postraszyl porządnie
 
Test zrobiłam 14 marca,wyszedł negatywnie. Krwawienie pierwsze miałam 19 marca wieczorem... 27 lutego miałam normalny okres który trwał 3 dni
 
7 dni po to zdecydowanie za wcześnie. Bo owulacja mogla przyjść dwa dni po stosunku+ trasa zarodka+zagniezdzenie.
Ja bym zrobiła betę(test sikany może być za slaby) i jeśli wyjdzie pozytywnie to pedź do lekarza bo ewidentnie coś się dzieje. Jeśli jednak wyszłaby negatywnie to długotrwałe krwawienie również trzeba skonsultować,ale będziesz nieco spokojniejsza,że jedną możliwość wyeliminowalas.
Możesz też mieć jakieś zaburzenia hormonalne,co też należy zbadać. Może przyjmujesz jakieś leki?
 
reklama
Do góry