reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Portal :)

Dołączył(a)
22 Sierpień 2007
Postów
1
Witam forumowiczów! :)

chciałbym polecić portal dla rodzin z małymi dziećmi

[url]http://www.niepelnosprawne.pl[/URL]

Możecie tam sprawdzić czy wasze dziecko rozwija się prawidłowo, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, problemów skontaktować się ze specjalistami. Ja znalazłem tam dużo przydatnych informacji dotyczących rozwoju mojego maluszka :)

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry