reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Postępy naszych pociech

Milla pisze:
anian pisze:
Milla pisze:
a ja z moim dzieckiem na spacery nie chadzam bo czuje awersje to wózka. Nawet na połleżąco. Nie posiedzi nawet minuty. Jest ryk i wracamy do domu na rekach. Masakra.

u nas się takie zachowanie skończyło jak Mała przesiadła się do spacerówki :laugh:

no to niech tatuś szykuje piniązki. ;)

niech szykuje, bo u nas spacerki to teraz luksus odpoczynku. :)
 
reklama
dziewczyny ja jakoś się boję jeszcze tej spacerówki, nie wiem czy to nie za wcześnie, chociaż Mateusz w swojej gondoli juz ledwo się mieści. w moim wózku wystarczy wyjąć gondolke i już mam spoacerówkę ale cały czas sie waham. Poiradźcie.
 
Lolcia- jak spacerówka rozkłada sie na płasko, to jest tak jak w gondoli.
Ja w te upały też przeniosłam małą do spacerówki, choć ona przesypia spacery.
Ale w gondoli miała prawdziwą saunę!
 
mokkate pisze:
Lolcia- jak spacerówka rozkłada sie na płasko, to jest tak jak w gondoli.
Ja w te upały też przeniosłam małą do spacerówki, choć ona przesypia spacery.
Ale w gondoli miała prawdziwą saunę!

My też tak zrobiliśmy, bo w spacerówce nieco przewiewniej. A Kinga leży na płasko, więc dużej różnicy chyba nie zauważyła, może oprócz pasów, które bardzo jej smakują :-)
 
tak wygląda z zawartością :laugh:
Tutaj Mateusz miał podniesione oparcie bo krzyczał jak go przymierzałam do wózka :laugh:w sumie to rozkłada się prawie na płasko, ale zdjęcia takiego nie zrobiłam
Zapomniałam jeszcze zamontować tą rurke z przodu, ale generalnie tak to wygląda
p7210058td4.jpg
 
reklama
Do góry