reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebna polska Polozna

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2022
Postów
1
Cześć wszystkim dopiero co dołączyłam do portalu ;) mam synka 3 latka i obecnie jestem w 28 tyg ciąży. Mieszkam w Neuss. Chciała bym zapytać czy nie miała by któraś z was namiar na polozna z naszych okolic która jest w stanie spotkać się że mną porozmawiać na temat porodu tu w Niemczech ? Ponieważ synka rodziłam w Pl i nie wiem nic o tytejszych zasadach itd. Dzięki dziewczyny z góry i pozdrawiam ;*
 
reklama
Cześć nie znam położnej w DE. Ale 10 mc temu rodziłam w DE. Jak masz pytania i będę znała na nie odpowiedź to chetnie Ci pomogę.
 
Do góry