reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy...

Dołączył(a)
12 Luty 2019
Postów
3
witam, mam do was pytanie. Uprawiałem seks z moją dziewczyną w prezerwatywie, a na dodatek nie było wytrysku w środku, zawsze dłuższy czas przed wyciągałem członka przed orgazmem. Mojej dziewczynie spóźnia się okres, to już 3 dzień, miesiączki ma raczej regularne, ma bardzo wrażliwe piersi, okazyjny ból podbrzusza, wilczy apetyt, oraz częściej chodzi do toalety (co akurat u niej normalne). Pozostaje pytanie czy jest możliwe to że zaszła w ciąże, oboje nie jesteśmy na to gotowi, więc dla nas jest to istna tragedia....
 
reklama
Rozwiązanie
Tak, powinniście się przejmować, bo częste wizyty w łazience mogą być objawem infekcji intymnej, na którą ginekolog powinien przepisać leki.
Objawy może sobie wkręcać, wystarczy, że sobie ubzduracie ciążę i nagle wszystko zacznie być "dziwne", "nietypowe" i tak dalej... Zrobić test i się uspokoić, bo co miesiąc takie nerwy Was wykończą.
 
reklama
reklama
Do góry