reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy

Dołączył(a)
4 Maj 2022
Postów
3
Potrzebuje pomocy ....Ostatni okres miałam 30.03 i od tej pory nic , 11 kwietnia byłam na badaniu ginekologicznym które nie wykazało nieprawidłowości , średnio mój cykl trwa 30 dni , a obecnie jest 36 dzień cyklu , dwa testy negatywne i beta hcg <0,1 .
 
reklama
facelle daje cienie fałszywie dostanie. Zrobić betę, lub powtórzyć test inny. Majowe kreseczki, jest taki wątek tam najlepiej wrzucić takie zdjęcia.
kreska wyszła odrazu zdj2 zdj 1 już po wyschnięciu do 5 min odczytamy wynik. Dlatego nie wiem co na ten temat uważać i dlatego szukam gdziekolwiek odpowiedzi. 🙄 Porady nie wiem.
 

Załączniki

  • 9b627023-733b-4544-87f2-7a65985e2afe.jpg
    9b627023-733b-4544-87f2-7a65985e2afe.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 34
  • b763042b-08fd-45d4-86f9-0274f6c8625b.jpg
    b763042b-08fd-45d4-86f9-0274f6c8625b.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 36
reklama
kreska wyszła odrazu zdj2 zdj 1 już po wyschnięciu do 5 min odczytamy wynik. Dlatego nie wiem co na ten temat uważać i dlatego szukam gdziekolwiek odpowiedzi. 🙄 Porady nie wiem.
Coś może być na rzeczy ;) najlepiej powtórz jeszcze raz test z porannego moczu albo wykonaj badanie z krwi hcg ;) u mnie np te testy wykazały ciążę przed okresem.
 
Coś może być na rzeczy ;) najlepiej powtórz jeszcze raz test z porannego moczu albo wykonaj badanie z krwi hcg ;) u mnie np te testy wykazały ciążę przed okresem.
No właśnie nie wiem czy to może być jeden z tych ferelnych fałszywie dodatnich czy naprawdę się udało ✊. Nie chcę się napalać. W piątek powtórzę Test i zobaczę co wyjdzie.
 
Do góry