reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady

Katarzyna32

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
34
Hej dziewczyny. Jestem blisko 25 tyg ciąży i od kilku dni mam silne bóle krocza. Żadnych skurczy tylko ból jakby ostra kość mnie uciskała w srodku. Czy wiecie czy to jest normalne lub co to może być? Położna mam na środę także do tego czasu muszę wytrzymać.
 
reklama
Rozwiązanie
Też tak miałam. W pewnym momencie wstawałam tylko do toalety. Okazało się, że krocze przygotowywało się o porodu i luzowały się chrząstkozrosty
@Katarzyna32 Jeśli Cię to niepokoi, to należałoby to skonsultować z lekarzem. Może to być np. objaw skracającej się szyjki. Sama położna bez USG za dużo pewnie też nie powie, ale do tego czasu postaraj się leżeć i wstawać tylko jeśli jest to konieczne.
 
Też tak miałam. W pewnym momencie wstawałam tylko do toalety. Okazało się, że krocze przygotowywało się o porodu i luzowały się chrząstkozrosty
 
Rozwiązanie
Do góry