reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

D

Deleted member 182168

Gość
hej mam 18 lat moj chłopak 22 od jakiegoś czasu +/- 3-4mieisace zmagam się z dżina chęcią założenia rodziny mieszkamy oddzielnie on ma stała prace ale jakieś problemy w niej ja mam dorywcze prace plus chodzę do szkoły. Wiem dziwna sytuacja ale czasami ta chęć potrafi być bolesna ponieważ moj partner nie chce teraz przez te problemy jest to dla mnie nie miła sytuacja w niektóre dni potrafię o tym nie myśleć a czasem przychodzi tak ze. Cały dzień spędzę nad rozmyślaniem jestem w totalnej rozsypce chodź teraz po kilku sytuacjach gdzie było takie prawdopodobieństwo ta chcieć tak jak by obumiera, nie jest tak ze mi to mija tylko odchodzi ze smutkiem taki dołek nie wiem co tak naprawdę robić bo z nikim
Nie potrafię o tym rozmawiać czy jest taka szansa ze z momentem kiedy on będzie w końcu gotowy ja już nie będę chciała? :(
 
reklama
I proszę nie chce spotkania z komentarzami ze. To chwilowy wybryk ze młoda i głupia wiem jak się zająć dzieckiem. Bo robie to nie od dziś i wiem ze to nie zabawka i duże poświęcenie wszystko to
Naprawdę wiem i rozumiem
 
Nie ma co podejmować decyzji o powiekszaniu rodzinny w tak mlodym wieku . ja miajac 18 lat tez bylam przygotowana na bycie
mama bo zajmowalam sie od najmlodszych lat niepelnosprawna siostra . ale uwiez mi ze tak jak piszesz ze masz dorywcze prace uczysz sie a Twoj chlopak ma problemy w pracy to nie jest najlepszy czas na dzidzie . ja mam 29 lat teraz i dpiero 2letniego synka i drugie dziecko w drodze . nie przelewa nam sie z mezem mimo ze mieszkamy z jego rodzicami . druga nasza dzidzia to bedzie kochana wpatka . bo nie myslelismy o kolejnej dzidzi
 
Nie ma co podejmować decyzji o powiekszaniu rodzinny w tak mlodym wieku . ja miajac 18 lat tez bylam przygotowana na bycie
mama bo zajmowalam sie od najmlodszych lat niepelnosprawna siostra . ale uwiez mi ze tak jak piszesz ze masz dorywcze prace uczysz sie a Twoj chlopak ma problemy w pracy to nie jest najlepszy czas na dzidzie . ja mam 29 lat teraz i dpiero 2letniego synka i drugie dziecko w drodze . nie przelewa nam sie z mezem mimo ze mieszkamy z jego rodzicami . druga nasza dzidzia to bedzie kochana wpatka . bo nie myslelismy o kolejnej dzidzi
Rozumiem i dziękuje za odpowiedz to się zaczęło z momentem kiedy. Zaczęłam mieć do czynienia z ciąża sąsiadki Z maluszkami znajomych rodziców i tego typu nie wiem dokładnie jak i kiedy a tymbardziej czemu
 
Wydaje mi sie ze poprostu zazdroscisz kobieta w ciazy . ze brzuszki im rosna itp. Jakbym widziala siebie . tez zazdroscilam kuzynka itp ze maja po 2 dzieci i tu kolejne w drodze . jak ja sobie odpuscilam zazdrosc to ja wpadlam
 
Wydaje mi sie ze poprostu zazdroscisz kobieta w ciazy . ze brzuszki im rosna itp. Jakbym widziala siebie . tez zazdroscilam kuzynka itp ze maja po 2 dzieci i tu kolejne w drodze . jak ja sobie odpuscilam zazdrosc to ja wpadlam
Nie wiem czy to zazdrość czy to chcesz martwię się tylko ze jak teraz to mi przejdzie już potem nie będę chciała
 
Ja w wieku 18 lat też bardzo chciałam dziecka z ex, potem mi przeszło i wróciło kiedy mialam 22/23 lata. Teraz mam dwa więcej, jestem w planowanej ciąży a i tak mam sporo wątpliwości czy damy z narzeczonym radę z opieką i finansowo. Mimo tego cieszę się, że udało mi się skończyć szkołę i studia bo w przyszłości mam szansę na lepszą pracę, a nie ukrywajmy, pieniądze są potrzebne. Dla mnie priorytet to własny kąt (niekoniecznie swoje mieszkanie) i stała praca któregoś z partnerów bo bez tego będzie naprawdę ciężko. Może spróbuj sił jako niania? Zawsze to częstszy kontakt z dzieciakami :)
 
reklama
Ja w wieku 18 lat też bardzo chciałam dziecka z ex, potem mi przeszło i wróciło kiedy mialam 22/23 lata. Teraz mam dwa więcej, jestem w planowanej ciąży a i tak mam sporo wątpliwości czy damy z narzeczonym radę z opieką i finansowo. Mimo tego cieszę się, że udało mi się skończyć szkołę i studia bo w przyszłości mam szansę na lepszą pracę, a nie ukrywajmy, pieniądze są potrzebne. Dla mnie priorytet to własny kąt (niekoniecznie swoje mieszkanie) i stała praca któregoś z partnerów bo bez tego będzie naprawdę ciężko. Może spróbuj sił jako niania? Zawsze to częstszy kontakt z dzieciakami :)

Próbuje sił jako niania. Jako wolontariuszka i tego typu ale ciagle mi to nie daje spokoju ja po tej moje szkole
Zawód mam bo to technikum i to dosmażyć dobry wiem ze mam trochę mętlik w głowie bo chciała bym mieć pod serduszkiem tego małego szkraba i chciała bym go razem ze swoim chłopakiem go wychowywać i zmagać się z każdym problemem :(
 
Do góry