reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

Tluszczyk w faldzie na brzuchu, skad ja to znam  ::)
Ojej juz mialam dwa podejscia do robienia brzuszkow, juz nawet robilam je przez jakis czas, no ale..... no wlasnie.....Narazie nad brzuszkiem maja przewage czekoladki  ;D
 
reklama
Co do diety Kwaśniewskiego "optymalnej" pamiętajcie, że jak juz tak zaczniecie się odżywiać to do końca życia!!! bo on nawet pisze, że jak się powraca do starych nawyków to organizm głupieje. Ja ją stosowałam i pięknie chudłam a potem jak wróciłam to pierdzielnęła mi tarczyca i przytyłam 2 razy tyle więc przemyślcie to proszę. Moja siora i mam podobnie.
 
Rybka pisze:
Co do diety Kwaśniewskiego "optymalnej" pamiętajcie, że jak juz tak zaczniecie się odżywiać to do końca życia!!! bo on nawet pisze, że jak się powraca do starych nawyków to organizm głupieje. Ja ją stosowałam i pięknie chudłam a potem jak wróciłam to pierdzielnęła mi tarczyca i przytyłam 2 razy tyle więc przemyślcie to proszę. Moja siora i mam podobnie.


Hmmm moja mama też była na tej diecie kilka miesięcy, ładnie schudła i dalej jest szczupla, mimo że wróciła do normalnego jedzenia :)
 
Nie zawsze musi po niej być cos nie tak ale w większości przypadków niestety tak może się zdarzyć - ja naprawdę całe życie różne diety cud stosowałam, herbelife, cambrige, i wiele innych. 5 kg to jeszcze nie otyłość i można to zrzucić np. nie łącząc pewnych grup żywieniowych ze sobą polecam ten sposób. Nie wyrzekacie się niczego tylko na obiad np. mięso z surówką lub ziemniaki, kasze czy makaron z surówką ale bez miesa. Podobnie ze śniadaniami czy kolacją - jak pieczywo to bez wędliny a jak wędlinka to bez pieczywa. ;D
 
To adres firmy gdzie ja robiłam testy na alergię pokarmową. Oni wykluczają czego nie powinno się jeść a przy okazji mówią czego nie łączyć - sama tej strony nie czytałam bo mi ktoś tą firmę polecił i jak dotąd jestem zadowolona - chociaż jak mówiłam ja teraz wcinam wszystko i łączę ;D http://www.leap.pl/strony/index.htm
 
reklama
Stosowalam juz kilka diet Wam powiem. I wszystkie co do joty pomagaja, to fakt, chudne, ale co z tego, jak po zakonczeniu"kuracji" kilogramiki powracaja. Do tego potrzebne jest tez troche silnej woli, jak juz sie zrzuci to i owo to trza pilnowac.
I jeszcze taka ciekawostka. Przed slubem tysz sie oczywiscie odchudzalam. Jakas tam dieta byla a do tego takie kropelki b-01. Dodajesz kilka kroplelek do wody minetralnej albo soku i pijesz przez caly dzien. Smak dobry. I chyba te kropelki byly najlepsze. Szybko zlecialam z wagi. Ale potem to juz wiedzialam, ze chce zajsc w ciaze i se jadlam co chcialam i ile chcialam, ech.
Jak skoncze karmic Marcela to na bank kupuje kropelki.Moze ktora je zna?
 
Do góry