reklama

Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2011' rozpoczęty przez claudia4you, 17 Grudzień 2010.

1. claudia4you

claudia4you Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Obiecałam, że założę takowy wątek więc zakładam, mamy już kilka mam więc czekamy na porady na temat jak się pozbyć kilogramów poporodowych

Powodzenia dziewczynki i do dzieła
    ;-)

mam nadzieję, że nadal potrzebujecie tego tematu...

i że zostanie ;-)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 Maj 2011
  2. aniwar

aniwar Mamusia Bartusia:*

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    oj tak, ja potrzebuje:-)

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    56
    Ja też potrzebuję, bardzo, marzy mi się w wakacje występ w kostiumie dwuczęściowym :-)

5. giovannessa

giovannessa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja chyba nie, ale będę Wam kibicować :-D

6. Madlen80

Madlen80 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-D

7. ariska

ariska Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jak wrócić do formy? karmić cycem :D nie obżerać się słodkim i powinno być dobrze;)

Ja teraz sobie pozwalam na słodycze bo później chcę przestać jeść bo do ślubu chcę zrzucić najwięcej jak się da:)

8. damqelle

damqelle Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no mnie to też nie specjalnie zależy ;)

9. Kashyaa

Kashyaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale fajnie się czyta taki wątek opychając się pączkami:-D

Ja też raczej będę biernie się Wam przyglądała. Jak ssak wyssie, to wyssie, a jak nie, to nie. Generalnie ja zawsze ważyłam około 50, później ginekolog źle mi dobrał leki antykoncepcyjne i przytyłam do 59. Strasznie chciałam to zrzucić odstawiłam leki, chodziłam codziennie na siłownię, nie jadłam słodyczy i fast foodów (bo tylko na taką dietę mnie stać). I nic. Później wylądowałam w szpitalu z zapaleniem błony śluzowej żołądka i jelit i w tydzień spadłam do 51. I dopiero wtedy zrozumiałam, że lepiej wyglądam i się czuję, jak jest mnie więcej:-D

Dlatego teraz pozostawiam wszystko naturze.

10. reklama
  11. mona79

mona79 mama Antosia i Ś.P. Zuzi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aż polecę się zważyć...

hahahaaha...szkoda gadać..

Ariska to prawda mamy karmiące szybciej chudną, choć od każdej zasady są odstępstwa. Moja koleżanka nie karmiła i po 3
    m-cach wróciła do formy, nie chodziła na żadna siłownie, nie odchudzała się samo zeszło .....

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 Grudzień 2010
  12. Ewcia_822

Ewcia_822 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bym chciała zgubić 20 kg do lata. Podejrzewam, że przy porodzie zejdzie z 6-8 a z resztą będę walczyła. I tak teraz ważę mniej o 6 kg niż przed tą ciąża :)

Poleć forum