reklama

Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2011' rozpoczęty przez claudia4you, 17 Grudzień 2010.

1. claudia4you

claudia4you Gość

Obiecałam, że założę takowy wątek więc zakładam, mamy już kilka mam więc czekamy na porady na temat jak się pozbyć kilogramów poporodowych

Powodzenia dziewczynki i do dzieła
    ;-)

mam nadzieję, że nadal potrzebujecie tego tematu...

i że zostanie ;-)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 Maj 2011
  2. aniwar

aniwar Mamusia Bartusia:*

oj tak, ja potrzebuje:-)

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Ja też potrzebuję, bardzo, marzy mi się w wakacje występ w kostiumie dwuczęściowym :-)

5. giovannessa

giovannessa Fanka BB :)

Ja chyba nie, ale będę Wam kibicować :-D

6. Madlen80

Madlen80 Fanka BB :)

:-D

7. ariska

ariska Fanka BB :)

jak wrócić do formy? karmić cycem :D nie obżerać się słodkim i powinno być dobrze;)

Ja teraz sobie pozwalam na słodycze bo później chcę przestać jeść bo do ślubu chcę zrzucić najwięcej jak się da:)

8. damqelle

damqelle Fanka BB :)

no mnie to też nie specjalnie zależy ;)

9. Kashyaa

Kashyaa Fanka BB :)

Ale fajnie się czyta taki wątek opychając się pączkami:-D

Ja też raczej będę biernie się Wam przyglądała. Jak ssak wyssie, to wyssie, a jak nie, to nie. Generalnie ja zawsze ważyłam około 50, później ginekolog źle mi dobrał leki antykoncepcyjne i przytyłam do 59. Strasznie chciałam to zrzucić odstawiłam leki, chodziłam codziennie na siłownię, nie jadłam słodyczy i fast foodów (bo tylko na taką dietę mnie stać). I nic. Później wylądowałam w szpitalu z zapaleniem błony śluzowej żołądka i jelit i w tydzień spadłam do 51. I dopiero wtedy zrozumiałam, że lepiej wyglądam i się czuję, jak jest mnie więcej:-D

Dlatego teraz pozostawiam wszystko naturze.

10. reklama
  11. mona79

mona79 mama Antosia i Ś.P. Zuzi

Aż polecę się zważyć...

hahahaaha...szkoda gadać..

Ariska to prawda mamy karmiące szybciej chudną, choć od każdej zasady są odstępstwa. Moja koleżanka nie karmiła i po 3
    m-cach wróciła do formy, nie chodziła na żadna siłownie, nie odchudzała się samo zeszło .....

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 Grudzień 2010
  12. Ewcia_822

Ewcia_822 Gość

Ja bym chciała zgubić 20 kg do lata. Podejrzewam, że przy porodzie zejdzie z 6-8 a z resztą będę walczyła. I tak teraz ważę mniej o 6 kg niż przed tą ciąża :)

Poleć forum