reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy

reklama
Ja tym razem nie wiem czy bede miala problem z kg po porodzie bo w tej ciazy przytylam 10kg (tzn miesiac temu tak bylo) a przy ciazy z Kamilka prawie 20kg... Wtedy po kilku miesiacach od porodu zostalo mi 8kg i za nic waga nie chciala isc w dol. Postanowilam sie wziac za siebie i tak udalo sie dzieki zmianie zywienia na madrzejsze... Pomogl mi artykul: Precision Nutrition, Dr John M. Berardi - 10 przykazań żywieniowych - Forum Wizaz.pl Podkrecilam swoj metabolizm i tak przed pierwsza ciaza mialam 53kg, a przed kolejna 49kg :-)- nio i znacznie lepiej sie czulam. Mnie akurat ten temat bardzo zainteresowal i szukalam wiecej informacji o tym co robic by dobrze wygladac. Trafilam m.in.tu: http://www.sfd.pl/-t585708.html
W dziale Odchudzanie jest tam wieele artykułów, porad, dziennikow innych- troszke czytania, ale warto.
Ja po tym wszystkim zrozumialam w koncu dlaczego wczesniej mimo ciaglych diet zamiast chudnac grubne... i dlaczego w pewnym momencie doszłam do wagi 61kg... No nic, ode mnie to tyle poki co :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak mi przy porodzie zejdzie z 6 do 8 kg - to to będzie akurat to, co chciałam swego czasu zrzucić - czyli moje nadmiarowe ciążowe 3 i stare 5 :-)
A dzisiaj o mało nie urwałam tatusiowi nogi własnym tyłkiem, aż na mnie nawrzeszczał, że kiedyś tam takich ostrych kości nie miałam :-D :-D :-D
To faktycznie tylko kibicowanie mi zostaje :-D
 
oo temat ciekawy.... hihi ale ja narazie planuje obiesc sie na swieta zeby Kubus 30 grudnia wazył na tyle duzo by mi zrobili cc w 38 tyg... bo juz MI CIĄŻA CIĄŻY...... no i ille cze tak Kubus urodzi sie z wagą 3 kilo, wody płodowe drugie tyle co dziecko, łozysko 0.5kg, biust ( ale on pewnie jeszcze ciezszy sie zrobił to w sumie bedzie na plus ) , oczyszczanie sie po porodzie.. około 2 kilo... to by było 8.5. kilo... przytyłam na razie 7 kilo ( o dziwo schudłam kilogram od czwartku tamtego .. to chyba te swieta tak na mnie wpływają .. zaduzo sie ruszam ! ... tylko bym chciała to i owo ponaciagac.. ale pewnie beda tu jakies rady na ten temat
 
hehehe ja w swieta tez planuje sie objesc :)
Ja przytylam juz ok 12-13 kilo, ale jakos mam to w nosie... Naprawde ostatnia rzecza o jakiej mysle w tej ciazy to te kilogramy ;) W poprzedniej przytylam ponad 20 kilo, wiec teraz ta 13-tka nie zamierzam sie martwic ;)
Czesciej mysle o porodzie, zeby jalos szybko, latwo i szczesliwie poszlo ;)
 
Ale macie fajne tematy :-D Jedne chcą chudnąć, innym to lata ;-):-D:-p Super!
Ja sama jeszcze nie wiem na czym stanę: chudnąć czy nie :dry: Jak na razie mam 5 kg na plusie, więc jak za dużo jeszcze nie przytyję to i tak będę po porodzie ważyć mniej niż przed ciążą :tak:;-)
Wszystko się okaże jak będę wiedziała na koniec ile przytyłam i ile ze mnie zejdzie jak córcię wydam na świat.
 
Madlen hihi najwazniejsze to sie nawpierdzielac na swieta .. wszytskiego zeby pózniej przez cały rok sie niechciało... no ja to mysle ze przy drugim dziecku jak to sie mówi.. " pierdniesz i wyjdzie" hihi
 
a ja bym chciała zejśc do wagi 62 kg....bo z taką się najlepiej czuję. Niestety po ślubie przytyło mi się do 70 kg i przed ciążą już ich nie zrzuciam....teraz ważę 82 kg więc do zrzucenia mam 20 kg:) ja osobiście chyba postawię na ruch i racjonalne odżywianie....kiedyś dużo schudłam dzięki diecie 1000 kcal i ćwiczeniom i tę wage utrzymałam kilka lat:) Więc ruch to zdrowie:)
 
a ja bym chciała zejśc do wagi 62 kg....bo z taką się najlepiej czuję. Niestety po ślubie przytyło mi się do 70 kg i przed ciążą już ich nie zrzuciam....teraz ważę 82 kg więc do zrzucenia mam 20 kg:) ja osobiście chyba postawię na ruch i racjonalne odżywianie....kiedyś dużo schudłam dzięki diecie 1000 kcal i ćwiczeniom i tę wage utrzymałam kilka lat:) Więc ruch to zdrowie:)
też stosowałam dietę 1000kcal

ale wytrzymałam w niej tydzień chyba, za to sposobem jedzenia do 18:00 więcej schudłam...
po 18:00 jadłam tylko jabłko, piłam wodę albo gorzką herbatę, a do 18:00 WSZYSTKO ...
i schudłam tyle ile chciałam...

zobaczymy co będzie teraz i czego będę się stosować
 
reklama
też stosowałam dietę 1000kcal

ale wytrzymałam w niej tydzień chyba, za to sposobem jedzenia do 18:00 więcej schudłam...
po 18:00 jadłam tylko jabłko, piłam wodę albo gorzką herbatę, a do 18:00 WSZYSTKO ...
i schudłam tyle ile chciałam...

zobaczymy co będzie teraz i czego będę się stosować

Kochana ja na tej diecie byłam minimum 3 mce:) więc efekty był....a poza tym wiesz ja tak myślę, że jak się pojawi dziecko to też mniej czasu na jedzenie będzie....:)
 
Do góry