reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy

ja przed ciaza warzylam 57 kg teraz waze 80:( masakra.....przy wzroscie 175cm nie widac tych kg tak bardzo (tak wszyscy mowia) ale ja czuje sie z tym zle....mam nadzieje ze szybko mi to zleci po porodzie....moj zawod wymaga tego ze po powrocie musze byc w formie sprzed ciazy ....bo inaczej...szkoda gadac....wiec miejmy nadzieje ze zejde chociaz do 60:p
 
reklama
ja po porodzie zrzuciłam 10 kg,a jak zrzucić następne 10 ?????? narazie intensywne cwiczenia odpadają,moze mała dietka? ....latem tez mi sie marzy kostium kąpielowy:-)

ticker.php
 
ja po porodzie zrzuciłam 10 kg,a jak zrzucić następne 10 ?????? narazie intensywne cwiczenia odpadają,moze mała dietka? ....latem tez mi sie marzy kostium kąpielowy:-)

ticker.php

ja też będę mieć ze 20 kilo do zrzucenia
a powiedz ile Ci poszło zaraz po urodzeniu
tak mniej więcej
też marzę w lecie się fajnie ubrać, na basen z małym wyjść
 
ja też będę mieć ze 20 kilo do zrzucenia
a powiedz ile Ci poszło zaraz po urodzeniu
tak mniej więcej
też marzę w lecie się fajnie ubrać, na basen z małym wyjść

po urodzeniu spadło mi od razu 10 kg,teraz w ciągu prawie 2 tyg.2 kg.ale mój brzuch i reszta wygladają fatalnie.....figura niczym ''wenus z milo'':-D

ticker.php
 
ale ta skóra powinna sie szybko wstapić...chyba;-)

mi koleżanka na obwisły brzuszek poleca po porodzie to

BARDZO WYSOKIE MODELUJĄCE MAJTKI PAS 52-78 BIEL (1381560577) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
takie majty na brzuch , żeby zbijały tą skórę ...
mówiła , że krótko po ciąży założyła takie i się zmieściła w swoje stare dżinsy ;-)
i że fajnie spłaszczają brzuch
My rodzimy w zimie, więc w takich jeszcze nam będzie cieplej dodatkowo :-)
ja się w cos podobnego chcę zaopatrzyć
 
u mnie po ciazy z Tomkiem cała skóra z brzucha sie schowała. i nic nie wisiało.. i teraz tez o tym po cichu marze.. zaplanowałam sobie chodzenie na basen z Kubusiem i Tomkiem raz w tyg ... ( oczywiscie nie sama .. z mamą albo z M) no i cwiczenia w domku
 
reklama
u mnie po ciazy z Tomkiem cała skóra z brzucha sie schowała. i nic nie wisiało.. i teraz tez o tym po cichu marze.. zaplanowałam sobie chodzenie na basen z Kubusiem i Tomkiem raz w tyg ... ( oczywiscie nie sama .. z mamą albo z M) no i cwiczenia w domku

U mnie jedynie ćwiczenia w domku wchodzą w grę
na basenie się nudzę, bo pływać nie umiem, a dodatkowo wstydzę się tego
 
Do góry