reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy

a ja zobacze po jakim czasie mój gorsecik zacznie działac:)bo ostrej diety narazie nie chcę stosowac a ćwiczyć zaczne jak mi się tam zagoi wszystko
ticker.php
 
reklama
Mi zaraz po wyjściu ze szpitala waga pokazała prawie 9kilo mniej a teraz 2tyg po porodzie zostało mi pół kilo do wagi z czasu przed ciążą. Myślę że dojdzie do tego że będę po połogu mniej ważyć, chyba że potem waga mi się unormuje.
Mi to jest obojętne ile ważę, ważne bym się dobrze i zdrowo czuła. A majtasów zadnych uciskowych nosić nie umiem bo nie potrafię w nich funkcjonować.
 
Kochane, wlasnie minęło u mnie 10 dni od narodzin Wiktorka. Od poczatku ciązy przytyłam 16 kg, potem na 3 tyg przedporodem spadl mi ponad kilogram. Dzisiaj po 10 dniach waga wskazuje - 13 kg wiec nie jest źle:-)

Aaaaaa i brzuch mam prawie taki jak przed ciąża:-) Żadnych rozstępow a skora jakby podziala sie nie wiadomo gdzie:tak:

Z poprzednim synkiem, po pierwszej ciąży sytuacja identyczna- brzuch wielki a potem szybciutko znikał Moze to efekt codziennego smarowania oliwką? Nie wiem, ważne ze nie jest najgorzej czego i wam życze.:-);-):-)
 
Ostatnia edycja:
oooo dziewczyny zazdroszczę Wam !!!! ja mam pełno skóry ,której nie chce:( waga po urodzeniu - 10 ale jeszcze zostało 8 do zrzucenia:(
Ribi to jeszcze musze czekać 4 tyg. do ostrych ćwiczeń......ech

ticker.php
 
marta jak Cie pociesze to ja po CC bede musiała czekac 3 miesiace ... zeby zaczac pracowac nad brzuchem... jedyne co bede mogła robic to biegac.. ale pewnie tez dopiero po 2 miechach ..
 
ja wedlog wagi poloznej dzis jestem +3 w stosunku do stanu sprzed ciazy. stracilam co najmniej 7 ale wazylam sie ostatnio przed swietami;-). Brzuch piekny nie jest- moze nic nie wisi ale duzy i rozlazly- rozstepow nie mialam. No ale najgorzej bedzie chyba z piersiami- rozstepy troche lepiej od 2 miesiecy ale dalej duzo no i bardzo mi urosly wiec po karmieniu bedzie pewnie gorzej niz z brzuchem teraz
 
to widzę laseczki, że wracacie do kształtów sprzed ciąży. U niektórych idzie to szybciej u innych wolniej ale to wszystko zależy od organizmu i predyspozycji....ja póki co mam +13 i właśnie się zastanawiam jak to będzie po porodzie:)ale tak czy tak chce schudnąć do swojej dawnej wagi czyli 62 kg (ciążę zaczynałam z wagą 70 kg)....a teraz mam 83:) więc się wszystko zobaczy
 
reklama
... ja jak się zważyłam po 36h od cc z czego 24h leżałam pod kroplówkami to miałam tylko -3kg :szok: tyle co mała :sorry2: potem jak już nie byłam tak nawodniona to się okazało, że mam -10kg i zostało jeszcze 5 do zrzucenia :tak:
 
Do góry