reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy

ja mam nadzieje, ze jak urodze to bede wazyc 70 ach marzy mi sie tyle bo startowalam z waga 80 przed ciaza a teraz mam 81 tylko nie wiem czy waga dobrze wazy u mnie. przy misce wazylam tyle samo pod koniec ciazy i od razu po porodzie poszlo chyba z 7 kilo w dol.
wszystko zalezy od tego ile wazy dzidzia, wody, lozysko i co tam jeszcze jest :-p. no a pozatym karmienie cycem tez swoje robi.
 
reklama
tak ,mi w poprzedniej ciazy jak startowałam z 65 kg to po porodzie i karmieniu piersią waga w dół szła i nawet chyba stanęło na 62 kg... a tak chciałam aby zostało 71-70kg..a tak to byłam troszkę za szczupła ...nawet małz się denerwował ze się odchudzam...a ja nawet o tym nie pomyślałam...tylko jak karmiłam to dzidzia wyciągała... i waga caly czas w dół szła.
 
Ja juz jestem mniej wiecej na 0. Czyli prawdopodobinie zejde ponizej wagi z przed ciazy- oby nie za duzo ale do 4kg w dol to byloby w sumie fajnie.
 
Dziewczyny fajnie, ze tak szybko wrcacie do formy:) Nawet nie wiedziałam, ze aż w takim tepie można dojść do swojej wagi:) Ja się właśnie tego obawiałam, że zejdzie mi sporo czasu na odzyskanie wagi sprzed ciązy...ale pewnie nie ma reguły...Mnie poszło duzo w boczki , w pupę i uda...oj nie wiem czy tak łatwo tego tłuszczyku się pozbędę...
 
wszystko tez zalezy od tego, gdzie nam sie te kilosy usadowily jak glownie w dziecko i brzuch plus cyce to ok, gorzej gdy sa w miejscach gdzie ogolnie trudno zrzucic.
 
Wlasnie mi tez sie tak wydaje ze tak jak JA mam grube wszystko tzn przybylo mnie wszedzie dookola lacznie z wielkim brzuchem to tak latwo nie zgubie.Ale tym dziewczynom co tak sie ladnie to udaje naprawde gratulacje bo to chyba marzenie kazdej z nas zeby jak najszybciej wrocic do formy i figury z przed ciazy.
 
W dniu porodu ważyłam 95kg, po 3 dniach w szpitalu - 88kg. A w spodnie sprzed ciąży, nawet największe, nadal się nie mieszczę :sad:
 
reklama
Nulini - spokojnie, Ty jesteś jeszcze świeżo po porodzie, jeszcze macica Ci sie musi obkurczyć, no i jak trochę pokarmisz od razu połowę stracisz:)
 
Do góry