reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy

mi na początku szło w miarę ładnie a teraz jakby waga stanęla:( a tu jeszcze ok.10 kg.przydałoby się zrzucić i tak jak Claudia,brzucho obwisłe:(

ticker.php
 
reklama
i w spodnie się zapnę ale w te co miałam gdzieś w połowie ciąży dobre, urosła mi pupa i nogi zgrubły :-(
 
Ja też chodzę w dresach, bo ciążówki są za duże;) Na zmianę pozostają mi jeszcze leginsy i cała 1 spódnica;D Brzuch też mam trochę obwisły, poza tym mąż się śmieje, że jeszcze mam cellulit ( a mówili, że mężczyźni nie wiedzą, co to jest)....;/
 
Ja z waga jestem na zero (a piersi cos pewnie waza) a i tak sie w spodnie nie mieszcze. Takze spokojnie- brzuch musi wrocic do normy. Choc jest to troche klopotkiwe- ciazowki spadaja a zwykle sie nie dopinaja- chodze po domu w pidzamie (albo w samej bieliznie bo mam napady goraca i czasem nawet w podkoszulku nie moge wytrzymac- polozna powiedziala, ze to taka przyspieszona menopalza, rano budze sie calkiem mokra)
 
Kashyaa-Ja tez nie wiem ile waze teraz bo również wagi brak:)

Hmm:brzucho trochę obwisłe ale nie az tak bardzo jak po synku,w spodnie tez zadne się nie mieszczę jeszcze,zostają dresy po domu i ciązówki na wyjście.... pupa duza .... no ale jeszcze 3 tyg i wezmę się w obroty
a cellulit tez widoczny....
No ale dziewczynki damy sobie radę z tym wszystkim jakoś

Małz i tak nie dowierza ze będę miała plaski brzuszek bo troszkę suuię wczesniej rozleniwiłam ale teraz się zaparlam i myślę ze dam radę ,z resztą będziemy myślę sie wspólnie motywowały do działania :)
 
a u mnie 6 kg w szpitalu i 0.5 kg w domu to jeszcze 3.5 i bedzie waga z przed ciazy... brzuch mam .. ale mi nie wisi jakos strasznie.. wklepuje kremy po porodowe wydaje mi sie ze pomagają:)
 
B_iała a jakich kremów używasz, ja jeszcze nie urodziłam ale też powoli muszę się w nie zaopatrzyć bo póżniej nie będzie kiedy a zupełnie nie mam o nich pojęcia
 
reklama
a ja mam +20 kg :/ ehhh... ale tłumaczę to sobie tym, że w końcu mały się opóźnia a ja muszę go dalej tuczyć :-D
więc pewnie zejdzie mi trochę dużo czasu na stracenie tych kilosów... nie wspomne że chciałabym dodatkowo jeszcze z 5 stracić (wiem - marzycielka) :-) ale może się uda...
 
Do góry